Connect with us

AHMET YAYLIOĞLU

MENFAATİMİZİ DEĞİL,KÜTAHYA’YI DÜŞÜNÜYORUZ.

Biz gazete olarak,çıktığımızda “Kütahya için varız” demiştik.
Kütahya’nın sesi,kulağı,gözü olmanın sorumluluğunu her zaman taşıdık ve bunun karşılığı olarak Kütahya her zaman arkamızda durmuştur.
Nafi Güral’ın Capital dergisinde ki açıklamasına üzülmüş ve tepkimiz koyarak,6.Eylül tarihli köşe yazımda “BU AÇIKLAMA OLMADI NAFİ GÜRAL” başlıklı yazımda eleştirmiştim.

Nitekim, birkaç gün sonra Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’da Ilıca’da basın toplantısı yaparak gerçekleri gözönüne sererek açıklamalarda bulundu.
14.Eylül günü,eski Belediye Başkanı Mustafa İça ile özel röportaj yaparak:”NG’YE BASKI YAPMADIM” açıklamasını gazetemizde yer verdik.
Nafi Güral’a da bu açıklamalara cevabı olursa yayımlayacağınızı belirttik.
18.Eylül.2015 günü saat:10.36’da gelen mail ile “Yayınlanmakta Kütahya Porselen ve NG Kütahya Seramik ilanlarımızın bugün itibari ile yayından kaldırılmasını önemle rica ediyoruz.” yazısı ile reklamlar kaldırıldı.

Önceki gün,Kütahya’da birçok şirketin iflas etmekte olduğunu,bunun sıkıntılarının dedikodular ve bankalardan kaynaklandığını,buna rağmen,KUTSO olarak tekne gezisi yapmaları,gülerek pozlar vermelerini eleştirmiştik.

Ertesi günü KUTSO ve yöneticilerden bazıları,Nafi Güral’a hoş görünmek isteyenler hemen aboneliklerini iptal yoluna gittiler.
Biz bunlara güvenerek zaten yola çıkmamıştık.

Kütahya her zaman olduğu gibi yanımızda olmuştur.

Bizde adımızı verdiğimiz Kütahya’nın sorunlarının,menfaatlerinin yanında olacağımızı herkes bilmelidir.
Kişisel değil,Kütahya’nın kavgasını yapmayı sürdüreceğiz.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar