Hisarcık’ta Öğrencilere Giysi Yardımı

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde bir giyim firması tarafından gönderilen giyim malzemelerinin bulunduğu bin 828 paketin öğrencilere dağıtımına başlandı.
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca organize edilen Öğrencilere Elbise Yardımı Projesi kapsamında bir giyim firması tarafından gönderilen içerisinde çeşitli giyim malzemeleri bulunan her öğrencinin isminin yazılı olduğu paketler Cumhuriyet İlkokulu ve Şehitler Ortaokulunda düzenlenen törenle Kaymakam Davut Bayraktar ve İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Ali Özdemir tarafından dağıtıldı.
Giyim malzemesi dağıtım töreninde konuşan Kaymakam Bayraktar, “Kaymakamlığımız Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca organize edilen ve LC Waikiki tarafından gönderilen giyim eşyası paketlerini sizlere dağıtacağız. İnşallah bunları güzel günlerde giyersiniz. Hayırlı uğurlu olsun diyorum. Sosyal sorumluluk çerçevesinde yaptıkları giyim yardımlarından dolayı da giyim firması yetkililerine çok teşekkür ediyorum. diye konuştu.
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yetkilileri, ilçe merkezi, belde ve köylerinde bulunan bin 828 öğrencinin isim, yaş, cins ve beden numaralarının daha önce liste halinde firmaya gönderildiğini, firmadan gelen giyim malzemesi paketlerinin kısa süre içerisinde öğrencilerin tamamına ulaştırılacağını ifade ettiler.


Web Tasarım: Arena Ajans