Connect with us

MEHMET YAYLIOĞLU

KANSIZLARIN KAN GÖLÜ

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni her türlü hıyanet planları ile bölmek, parçalamak ve darmadağın etmek isteyenlerin oyunudur Ankara. Durumdan zevk alan işbirlikçilerini bulmak ve tanımak isteyenler sosyal medyada yazılıp çizilenlere baksın.
Onlarca insanımız hain saldırıda CAN verdi, kan verdi. Düşmanlar kıs kıs gülerken bu ihanete ortak olan kişileri devlet bilmektedir. Bunlara gerekli hesap sorulacaktır. MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin patlama sonrası yaptığı açıklamayı okuyunca çok sevindim. Tam bir devlet adamı refleksi ile yapılan bu açıklamanın bir kısmını sizinle de paylaşmak istiyorum:
“17 Şubat’ta Merasim Sokak’taki terör saldırısından yaklaşık üç hafta sonra yeni bir saldırının daha vuku bulması iyi okunmalı, arkasındaki emel ve hedefler derinlemesine analiz edilmelidir. Şunu bir defa herkes bilmelidir ki, hiçbir terör saldırısı Türkiye’yi dize getiremeyecek, teslim alamayacaktır. Bahar ayıyla birlikte Türkiye’nin baştan ayağa karışacağını iddia eden hıyanet yuvaları rezil olmakla kalmayacaklar, bunun hesabını da vereceklerdir. Türk milleti zalimlerin planlarına, fitnecilerin hesaplarına ve ölüm tacirlerinin projelerine karşı yekvücuttur. Acımız ne kadar büyük olsa da bu karanlık günleri aşabilmek için, milli birlik ve huzurumuzun daha fazla provokasyonlara kurban verilmemesini sağlamakla sorumlu olduğumuz da gözlerden uzak tutulmamalıdır. Ankara Kızılay’da milletimizi tümden sarsan ve kedere boğan bombalı saldırıyı lanetliyor, Türkiye Cumhuriyeti’nin cinayet şebekeleri, terör ve silah baronları, bölgesel ve küresel vahşet projeleri kanalıyla yıkılamayacağını gür ve güçlü bir iradeyle tekrarlamak istiyorum.”
MHP lideri Sayın Bahçeli’nin açıklamasında da olduğu gibi bu hıyanet çemberindeki her türlü unsura karşı milletimiz tek bir vücut halinde dimdik ayakta durmaktadır. Tüm terör saldırılarında hayatlarını kaybeden masumların hesabı elbette sorulacak. Zahiren bu hesabı devletimiz soracak ve gereken cezayı verecektir. Asıl hesabı soracak olan ise HAKK TEÂLÂ’dır pek tabii ki.
Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün bize öğütlerinden biri çınlıyor kulaklarımda…
“Gerçekten de, milli hâkimiyet ilkesine bağlı olarak idare edilen medeni devletlerde, kabul edilmiş olan ve fiilen yürürlükte olan kural, milletin genel eğilimlerini en yüksek düzeyde temsil eden ve bu eğilimlerin bağlı bulunduğu yararları en yüksek kudret ve yetki ile gerçekleştirilebilecek siyasi grubun, devlet işlerini üzerine alması ve bunun sorumluluğunu en yüksek liderinin omuzlarına yüklemesi ilkesinden ibarettir”…
Biz TÜRKÜZ… Irkçı değiliz. Türk olmaktan da her zaman gurur duyarız. Bu gururu duymayan hiç kimseye de sözümüz yok. Allah herkese hak ettiğini verir. NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE…
Sevgiyle kalın…
Bir toplumun yaşaması ve mutluluğu, ancak gayelerinde ve gayelerinin gerçekleşmesinde tam bir birlik halinde bulunmasına bağlıdır.
Mustafa Kemal ATATÜRK

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar