Connect with us

HABERLER

Yaralı Askere ‘geçmiş Olsun’ Ziyareti

AK Parti Milletvekili Şükrü Nazlı, AK Parti Kütahya İl ,ilçe ve kadın kolları yönetimi,İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz Diyarbakır’ın Lice ilçesinde teröristlerle girdiği çatışmada yaralanan Jandarma Astsubay Abdussamet Karakaya’yı Çöğürler köyündeki baba evinde ziyaret ederek ’geçmiş olsun’ dileklerini ilettiler.
Ziyarete konuşan AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, “Birliğimize kasteden bu hain saldırıların tümünü kınıyorum. Kardeşliğimizi, geleceğimizi hedef alanlara, farklı toplum kesimlerini birbirine düşürme derdinde olanlara devletimiz gerekeni yapmaktadır. Terör olaylarında hayatlarını kaybeden asker ve vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Terörü, onu yapan ve destek verenleri bir kez daha lanetliyorum” ifadelerini kullandı.
AK Parti Kütahya Milletvekili Şükrü Nazlı, “Ülkemize kasteden, birliğimizi yok etmeye çalışan terör örgütleri ve teröristlere karşı kahramanca karşı koyan sizlere milletçe minnettarız. İnşallah güvenlik güçlerimizin çabası ve hükümetimizin çalışmalarıyla terör örgütlerinin sonunu getireceğiz’’ şeklinde konuştu.
Astsubay Abdussamak Karakaya’nın abası Davut Karakaya, ziyaretleri sebebiyle AK Parti heyetine teşekkür etti.
Ziyarette Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Cevdet Korkmaz, AK Parti Kütahya Milletvekili Şükrü Nazlı’nın eşi Gülten Nazlı ve AK Parti Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Ceyda Çetin Erenler de hazır bulundu.
Çetinbaş, Nazlı ve beraberindeki AK Parti heyeti daha sonra, 7 Mart günü Diyarbakır Sur’da teröristlerle yaşanan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş İbrahim Tetik’in Yenibosna Mahallesi’ndeki ailesini ziyaret etti.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar