Connect with us

HABERLER

SAYTED,DPÜ REKTÖRÜ GÖREN’E ZİYARETTE‏

Kütahya Sanatla Terapi Derneği Başkanı Sebahat Sarıoğlu ile Yönetim Kurulu üyeleri Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Remzi Gören’i ziyaret ederek karşılıklı görüş alış verişlerinde bulundular.
 Ziyarete dernek Başkanı Sebahat Sarıoğlu, Uzm. Dr. Mesut Karaca, , Uzm. Gülçin Agahoğlu, Hatice Tabakoğlu, Zübeyde Çığcı,Hasan Kara,Osman Arslan ve İsa Kahraman katıldı.
Sanatla Terapi Derneği Başkanı Sebahat Sarıoğlu derneğin amacı ve faaliyet alanları hakkında DPÜ rektörü Prof.Dr.Remzi Gören’e bilgiler verdi.
Sarıoğlu:” Kişinin bireysel gelişimine katkı sağlayacak;mesleki, sosyal ve ruhsal dünyasına da yansıyacak olan sanatla terapi konusuna ciddi adımlar atmaya başladık.Resim ve Sanat Terapisi başlı başına bir terapi yöntemidir. Alternatif tıp değildir.Koruyucu ve tamamlayıcı tıptır.Üniversitemiz ile birlikte çalışmalarımızın yararına inanıyoruz.”dedi.
 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Prof.Dr.Gören “ Üniversitemiz olarak bu konuda projelerimiz vardır.Kısa sürede hayata geçireceğiz.Dernek ile karşılıklı çalışmaktan mutlu oluruz” dedi.
DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar