Connect with us

HABERLER

MİLLETVEKİLİ KAVUNCU”TAVŞANLI-DOMANİÇ YOLUNDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Kütahya Milletvekili Prof.Dr.Vural Kavuncu :”Tavşanlı – Domaniç ilçelerimizin arasında yapımı devam eden kara yolumuz ile ilgili çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldık. Yapımına geçtiğimiz yıllarda başlanan ve zorlu bir coğrafyada yapımı devam eden yolumuzda sezonunun açılmasıyla birlikte yüklenici firma Mart ayının ortasından itibaren iş makinalarını ve elemanlarını sahaya indirmiş ve çalışmalarına başlamıştır.”dedi.

Bu kapsamda vatandaşlarımızın konforlu ve güvenli seyahat edebilmeleri için yolumuz yüksek standartlarda daha eğimsiz arazilerin üzerinden gelecek şekilde projelendirildiğini belirten Kavuncu:”. Yolların topraklama çalışmasının %70 oranında tamamlandığı, yol çalışmasının % 40 oranında bittiğini bu yıl içinde yolumuzun 10 km’lik kısmının asfalt kaplama çalışmalarının tamamlanacağının bilgisini aldık. Önümüzdeki yıl için altyapı ve sanat yapılarının tamamlanması durumunda yolumuzun yapımında önemli mesafeler alınmış olacaktır.

Halkımızın bize güvenerek verdiği emaneti korumak ve gözetmek bilincindeyiz. İlimizin ve ilçelerimizin sorunlarını biliyoruz, yakın takip içindeyiz. Bu vesile ile vatandaşlarımıza saygı ve selamlarımı sunarım.”

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar