Connect with us

HABERLER

VALİ ŞERİF YILMAZ’DAN BAŞKAN SARAÇOĞLU’NA VEDA ZİYARETİ

Kütahya Valiliğini 3 yıldır sürdüren ve son Valiler Kararnamesiyle Burdur Valiliği’ne atanan Vali Şerif Yılmaz, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğluna veda ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, teşriflerinden dolayı Vali Şerif Yılmaz’a teşekkür ederek” Sayın Valim üç yıl önce göreve geldiğinde ben İl Başkanlığı görevindeyim, daha sonra bize Belediye Başkanlığı nasip oldu ve iki yıl boyunca da Sayın Valimizle iyi bir çalışma sergilediğimizi düşünüyorum. Ben Sayın Valimizden hem bürokratik anlamda, hem devlet yapısını tanıma anlamında hem de devletin işleyişi noktasında çok önemli tecrübeler elde ettim. Bizden önceki dönemde Kütahya Belediyesi ile İl Özel İdaresi maalesef mahkemelerde birbirlerini dava etmişlerdi. Kütahya’nın hali böyleydi. Göreve geldiğimiz günden itibaren de Sayın Valimizin çok büyük katkılarıyla bütün davaları ortadan kaldırdık, birlik ve beraberliği Kütahya’mıza kazandırdık. Halkımız hemşehrilerimiz için hangi proje iyi ise hangi proje hayat verecekse onun üzerinde durmanın gayreti içinde olduk.”dedi.
 Vali  Şerif Yılmaz da bugüne kadar yaptığı çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Kamil Saraçoğluna teşekkür ederek, çalışma hayatında başarılar dileyerek” Uyum içinde Kütahya için çalışmalarımızda hep birlikteydik.Gece-gündüz demeden Kütahya için gayretlerinizi yakınen izledim.Çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim.”dedi
DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar