Connect with us

HABERLER

MİLLETVEKİLLERİNDEN VALİ NAYİR’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

AK Parti Kütahya milletvekilleri, Vali Ahmet Hamdi Nayir’a’hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Katip üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, TBMM Çevre ile İçişleri Komisyonu üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili Mustafa Şükrü Nazlı, TBMM Sağlık, TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan ve TBMM Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş ile birlikte, Vali Ahmet Hamdi Nayir’a ’hoş geldin’ ziyaretinde bulundu.
Vali Ahmet Hamdi Nayir’in Kütahya’da göreve başlamasının kendilerini mutlu ettiğini belirten AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, “Bilecik’te önemli hizmetlere imza atan Valimiz Ahmet Hamdi Nayir’in Kütahya’da göreve başlaması bizleri mutlu etti. Bilecik’te olduğu gibi Kütahya’da da hayırlı hizmetler yapacağı kanaatindeyim. İnşallah Cenab-ı Allah Kütahya’mıza hep birlikte hizmet etmeyi nasip edecektir” dedi.
“ONURLU BİR GÖREV”
Kütahya’nın hak ettiği hizmetleri alabilmesi için sorumlulukların paylaşılması gerektiğine dikkat çeken Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, “Mülki idare olarak bizler hem merkezi yönetimin temsilcileriyiz hem de il özel idaresini temsilen yerel yönetimde yürüttüğümüz çalışmalar var. Elbette ki yapmış olduğumuz çalışmalarda birçok konuda yollarımız kesişecek, konuları oturup birlikte mütalaa edeceğiz. Kütahya için en uygun ne ise hep birlikte karar vereceğiz. Kütahya’daki ilk konuşmamda da söyledim; bu görevler onurlu ve sorumluluk gerektiren görevler. Bu sorumluluğu paylaşmak niyetindeyiz. İlimizdeki mesai arkadaşlarımızla, siyasilerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla, üniversitemizle bu sorumluluğu paylaşarak il için olması gereken, alınması gereken kararları alarak sorumluluğu da, onuru da paylaşarak hep birlikte götürmeye çalışacağız inşallah” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Vali Ahmet Hamdi Nayir’e yeni görev yeri Kütahya’da başarı dileyen milletvekilleri Nazlı, Gazel, Tan ve Kavuncu da, Vali Nayir ile çalışmaktan onur duyacaklarını söylediler.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar