Connect with us

HABERLER

İLÇELERİMİZİN BİRLİK VE BERABERLİĞİ MUTLULUK VERİCİ

Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim, Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, Şaphane Belediye Başkanı Rasim Daşhan, Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca, Vali Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyaret edip, hayırlı olsun dedi.
Ziyarette Simav ilçesi belde belediye başkanları, İl Genel Meclisi üyeleri ile iş adamları da hazır bulundu.
İlçelerin son durumu hakkında bilgiler alan Vali Nayir Kütahya’nın gelişimi için diyalog ve işbirliğinin önemine dikkat çekti.
Vali Nayir, “İlçelerimizin hayırlı olsun ziyaretlerinde kaymakamlar, belediye başkanları, il genel meclisi üyeleri, işadamları ile göstermiş olduğu birlik ve beraberlik mutluluk verici. Biz sizleri hep böyle birlik, beraberlik içerisinde görmek istiyoruz” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Ahmet Hamdi Nayir makamdaki kabul ziyaretlerinin bu hafta sona ereceğini ve daha sonra tüm ilçeleri ziyaret ederek incelemelerde bulunacağını belirtti.
Öte yandan AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı Başkanı Cevdet Korkmaz beraberindeki yürütme kurulu üyeleri ile birlikte Vali Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyaret edip hayırlı olsun temennisinde bulundu.
DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar