Connect with us

EĞİTİM

ŞAPHANE MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ DEVİR TESLİMİ YAPILDI

Dumlupınar Üniversitesi Şaphane Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Öğretim Görevlisi H. Feyyaz Ebeoğlugil görevi Kütahya Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu Kurucu Müdürlüğüne atanan Yrd. Doç.Dr. Mehmet Faruk Ebeoğlugil’ den devraldı.

Törene Şaphane Kaymakamı  Asım Solak, Belediye Başkanı Rasim Daşhan, Ak Parti İlçe Başkanı Murat Çakır, İlçe Müftüsü Ömer Ahmet Kayalı,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Koz ile Meslek Yüksek okulu akademik ve idari personeli katıldı.

Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Öğretim Görevlisi H. Feyyaz Ebeoğlugil konuşmasında: “Başta Meslek Yüksek okul Eski Müdürümüz Yrd. Doç.Dr. Mehmet Faruk Ebeoğlugil olmak üzere önceki dönemde idari ve akademik hizmet veren tüm yönetici ve çalışanlarına bu güne kadar yaptığı çalışmalar dolayısıyla teşekkür etti. Kurumsallaşma çalışmalarının artarak devam edeceğini, kalite odaklı, merkezinde insan olan, öğrenciye hizmetin daha ön planda tutulacağı ve sürdürüleceği yeni bir yönetim anlayışının tesis edileceğini söyledi.  Bu bir bayrak yarışıdır, biz devraldığımız bu görevi daha iyi noktalara nasıl ulaştırabiliriz diye sorgulamak durumundayız. Çalışmalarımız süresince önceliklerimiz arasında paydaşlarımız olan tüm kurumlarla sürekli diyalogun sağlanması ve sürdürülmesi için tüm enerjimizle çalışacağız.” dedi.

 

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar