KARANLIK GECENİN AYDINLIK SABAHI

Karanlık, vatan haini eller, 15 Temmuz gecesi, milletin silahını, topunu, uçağını, helikopterini, tankını millete doğrultup, hedef gözetmeden yaylım ateşine tuttular. Şehitlerin ruhları şâd olsun. Türk Ulusu ebed müddet onlara minnet duyacaktır. FETÖ öyle bir örgütlenmiş ki devletin en küçük biriminden, en üst kademesine kadar, devlet kadrolarını ulufe dağıtır gibi yandaşlarına peşkeş çekmiş. Bunu yaparken dindar, hayırsever, vatansever gözüküp vatan haini, terörist kişiliğini gizlemiş. KPSS, üniversite sınavı sorularını ele geçirip, yandaşlarına cevaplarını vererek, yurtlar, okullar açarak, burs vererek, zeki masum çocukların beyinlerini yıkayıp menfur emelleri doğrultusunda yetiştirip, kullanmış. Yandaş subayların kurmay olmalarını sağlamış, adalet makamlarına, emniyet mensuplarına, ilköğretimden üniversitelere kadar tüm kilit noktaları ele geçirmiş. Himmet parası adı altında zenginleri ikna ederek veya türlü dalaverelerle kandırmış, banka kurmuş, aracılık yapmış.

İyi ki 15 Temmuz darbe girişimi oldu da hainler deşifre oldu diyesim geliyor. Böylece karanlık gecenin, aydınlık sabahına ulaştık. Şayet darbe girişimi olmasaydı, vatan hainleri ellerindeki imkânları vatan ve millet aleyhine kullanmaya devam ediyor olacaklardı. İlkokul mezunu Fetullah Gülen’e inanan, kayıtsız şartsız itaat eden TSK mensuplarına, emniyet ve diyanet mensuplarına, adalet temsilcilerine, valilere, kaymakamlara, rektörlere, kamu görevlilerine diyecek söz bulamıyorum. Hem kendilerini hem ailelerini yaktılar. Son pişmanlık fayda vermez…

Devleti ele geçirme planlarına FETÖ’nün aklı yetmez. Akıl hocaları yani onu da kullanan Papa başta olmak üzere Amerika, İngiltere, İsrail onlar da boylarının ölçüsünü aldılar! Şayet ABD FETÖ’yü Türk adaletine teslim etmez ise, Türkiye’de ABD’ye karşı bir nefret olgusu oluşacağını elbet onlar da biliyor. Bozulan ilişkiler ancak FETÖ’nün iadesiyle düzelebilir. Diğer Batı ülkeleri de peşin hüküm vermekten vazgeçip, yaşananları iyi analiz edip, doğru karar vermelidir. Yoksa dünya yeniden kurulur, Türkiye saygın ve lider ülke olarak yerini alır.

Gelelim Tek Vatan, Tek Bayrak, Tek Millet, Tek ses olarak 7 Ağustos günü İstanbul Yenikapı’da yapılan muhteşem mitinge. Demokratik sisteme geçeli böyle büyük, muhteşem, görkemli bir miting olmadı. 80 il ve dış temsilciliklerde canlı izlenen miting tarihe geçti. Yaşanan birlik, beraberlik ruhu dost ülkelerde sevinç, Türk düşmanlarında korku oluşturdu. Şahlanan bu milli duyguyu, coşkuyu kim bozarsa vebal onun olacak, Millet onu sandıkta cezalandıracaktır.

Her şeyin daha güzel olması dileğiyle…

Kalın sağlıcakla…


Web Tasarım: Arena Ajans