İSHAK GAZEL KILIÇDAROĞLU’NA “GEÇMİŞ OLSUN” DEDİ

AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Artvin’de Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna yapılan terör saldırısını kınadı. Gazel, “Sayın Kılıçdaroğlu’na yapılan silahlı saldırıyı kınıyorum. Kendisine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Artvin’e doğru seyreden konvoyunun güzergahında güvenlik güçlerine ateş açılması sonucunda çatışma çıkmış ve 1 askerimiz şehit düşmüştü. Bu gelişmenin ardından Kütahya milletvekili İshak Gazel sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaparak CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na bir “geçmiş olsun” mesajı yayımladı.

Gazel açıklamasında, “Sayın Kılıçdaroğlu’na yapılan silahlı saldırıyı kınıyorum. Kendisine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Bu saldırı, hain 15 Temmuz girişiminin uzantısıdır. Başta FETÖ ve PKK olmak üzere bu coğrafyada kandan beslenerek kirli emellerini icra etmeye çalışan terör örgütleri bilsinler; Bu Aziz Millet sizin hain oyunlarınızı şimdiye kadar boşa çıkardı bundan sonra da boşa çıkaracaktır” dedi.


Web Tasarım: Arena Ajans