BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SARAÇOĞLU: “KÜTAHYA İÇİN BİR FİKRİ OLAN HERKESİ DİNLİYORUZ”

Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, çalışmalarında büyük bir şeffaflık örneği gösterdiklerine işaret ederek, “biz milletimizin içinde onlarla birlikte bir yönetim şekli sergiliyoruz. Makam odamızdan şehri yönetmiyoruz” diye konuştu.

ÖZEL HABER – Göreve geldikleri günden buyana çalışmalarında vatandaşın isteklerini hep ön planda tuttuklarını söyleyen Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, vatandaşların arzularını makul ölçüde değerlendirip imkânlar çerçevesinde yerine getirmek için gayret gösterdiklerini söyledi. Saraçoğlu, Yeni Kütahya için yaptığı açıklamasında, kendilerine iletilen tüm önerileri özel bir çalışma ile analiz ettiklerini belirterek şunları kaydetti:

“Bu şehir için bir fikri olan herkesi dinliyor ve önerilerini kaydediyoruz. Birçok hizmetimiz bu fikirler sayesinde hayat bulmuştur. Sürekli vatandaşımız ile birlikteyiz. Onları yakından dinliyor ve bize sundukları önerileri dikkatle kaydediyoruz. Daha sonra da bu öneriler ekibimiz tarafından analiz edilip imkanlar ölçüsünde hayata geçiriliyor. Yapmak istediğimiz şey milletimiz ile birlikte yönetim şeklidir. Makam odasına kurulup, oturduğumuz yerden sağa sola emirler yağdırmak AK Partili bir belediye için imkansızdır. Biz siyaseti de yönetimi de bizi bu makamlara getiren vatandaşlarımız ile birlikte yapıyoruz.”

Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, belediye meclisindeki çalışmalardan da bahsederek, “iktidar ve muhalefet olarak söz konusu Kütahya menfaatleri olduğunda bir ağızdan konuşabiliyoruz. Kavgayla, gürültüyle memleket yönetilmez. Biz uzlaşmacı bir tavırla çalıştığımız için başarıyı da yakalamak zor olmuyor” diye konuştu. EMİNE YAYLIOĞLU


Web Tasarım: Arena Ajans