VALİ AHMET HAMDİ NAYİR’DAN İNSAN ODAKLI HİZMET UYARISI

Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir her gittiği ilçe ve kurumda kaymakam ve kurum müdürlerine insan odaklı hizmet vurgusunu yaparak devletin asık surat anlayışını terk ettiğini hatırlatıyor

ASIK SURAT İSTEMİYORUZ

Yönetim anlayışı ve prensipler hakkında bilgiler veren Vali Ahmet Hamdi Nayir ‘insan odaklı hizmet’ vurgusu yaptı. Vali Nayir, “Her şeyden önce insan odaklı hizmet istiyoruz. Nasıl bir hizmet bekliyorsanız, öyle hizmet etmelisiniz. Artık devletin asık suratını terk ettiği, vatandaşlara daha mülayim davrandığı bir çağa döndük. Kamu görevlilerimiz eskisine göre daha iyi eğitime sahip. Bunun karşılığı olarak da vereceğimiz hizmetin kalitesini artırmalıyız. Binalarımız, eğitim seviyemiz, araçlarımız buna uygun. Dolayısıyla her şeyi daha iyi yapmak zorundayız” dedi.

BAŞARI HEPİMİZİN

Vali Nayir “Bu bizim hem sorumluluğumuz hem de gururumuz. Eğer iyi hizmet yapıyorsak onun gururunu taşıyacağız, yapamıyorsak da onun sorumluluğunu hissedeceğiz. Bizler, sizlerin toplam başarısına talibiz. Eğer Kütahya ilinde iyi bir devlet yönetimi varsa bu yalnızca valinin yapacağı şey değildir. Mutlaka il idare şube başkanları, ilçe idare şube başkanları ve kaymakamlarla birlikte oluşturulmuş bir hizmet zinciridir. Gece başınızı yastığa koyduğunuzda günün muhasebesini yapmalısınız, yürüttüğümüz hizmetler bunu gerektiriyor, vatandaşların bizlerden beklentisi bu. Yerimiz küçük, imkanlarımız az, bu kadar oluyor diye düşünmeyin. Daha verimli, etkili hizmet etmek sizin göreviniz olmalı” dedi.


Web Tasarım: Arena Ajans