Connect with us

ASAYİŞ

İZMİR’DE KAYBOLAN KIZ KÜTAHYA’DA BULUNDU

Sosyal paylaşım sitesinden tanıştığı bir kişi tarafından kaçırıldığı iddia edilen İzmirli lise öğrencisi kız, Kütahya’da bulundu. Genç kızı kaçırdığı ileri sürülen zanlı da gözaltına alındı.
İzmir’de sosyal paylaşım sitesinden tanıştığı bir kişi tarafından kaçırıldığı ileri sürülen lise öğrencisi Kütahya’da bulundu.
Bornova’daki bir meslek lisesinde okuyan ve aileside Kütahya’lı olan 16 yaşındaki Nazlı Nur Tekeli’nin, sosyal medya üzerinden tanıştığı B.Ç. tarafından kaçırıldığı yönündeki iddiaların İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından haberleştirilmesi üzerine soruşturma başlatan İzmir Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi ekipleri, şüpheli ile kaçırdığı kızın Kütahya’da olduğunu tespit etti. Lisesi Nazlı Nur Tekeli, B.Ç.’nin annesine ait olduğu iddia edilen evin çatı katında bulundu. Kütahya Emniyet Müdürlüğü ekipleriyle birlikte gerçekleştirilen operasyonda B.Ç. de yakalandı. Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerince İzmir’e getirilen genç kızın işlemlerinin ardından ailesine teslim edileceği belirtildi.
B.Ç. hakkında ise “yaşı küçük çocuğu kaçırmak” ve “zorla alıkoymak” suçlarından işlem yapılacağı öğrenildi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar