VALİ NAYİR YENİ YILA GÖREV BAŞINDAKİ POLİSLERLE GİRDİ

Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir ile Emniyet Müdürü Hasan Çevik, 2017 yılına görev başındaki polislerle girdi.

Kütahya Valiliği önünde yeni yıla polislerle birlikte giren Vali Ahmet Hamdi Nayir, Emniyet Teşkilatının yeni yılını kutladı.

“ALNIMIZIN AKIYLA 2016 YILININ ÜSTESİNDEN GELDİK”

Kütahyalıların huzur ve güveni için 24 saat görev başında olduklarını aktaran İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik, personelinin yeni yılını kutlayarak 2017 yılının hayır getirmesini diledi. Çevik, “Zorlu bir 2016 yılı geçirdik. Hepiniz bizim için bir değersiniz. Biz fedakar ve cefakar bir teşkilatız. Az sayıda personelimizle çok güzel işler yaptık. Belki zaman zaman zorlandık. Sevdiklerimizden, birçok şeyden feragat etmek zorunda kaldık ama neticede bu bir hizmet yarışıydı. Gece gündüz demeden güzel bir yarış yaptık, güzel hizmet ürettik. Belki geçen senelerin kapasitesinin iki katında çalıştık ama fedakarca görev yaptık. 12/36 sisteminden 12/12 sistemine dönmek, hatta yıllık izinlerimizden, mazeret izinlerimizden feragat etmek zorunda kaldık. Ülkemiz bir süreçten geçiyordu, biz de Kütahya Emniyet Teşkilatı olarak alnımızın akıyla bu zorlu sürecin hep beraber üstesinden geldik. 2017 yılının hepinize, ülkemize, teşkilatımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bütün meslek mensubu arkadaşlarımın 2017 yılını aileleriyle, sevdikleriyle geçirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

“BİRLİK BERABERLİK İÇERİSİNDE BİR YIL DİLİYORUM”

Emniyet Teşkilatının Kütahyalılarla uyum içerisinde büyük bir özveriyle çalıştığına dikkat çeken Vali Ahmet Hamdi Nayir, “2017 yılına görev başında bulunan güvenlik kuvvetlerimizle birlikte girelim, onlara yeni, başarılı, hayırlı, uğurlu bir yıl dileyelim istedik. 2016 yılında yaşadığımız sıkıntıların hiçbirini yaşamadan önce barış, sağlık, mutluluk olmak üzere bütün dünyaya, ülkemize ve bütün insanlığa güzel günler yaşatacak bir 2017 yılı diliyoruz. 2016 yılında yapmış oldukları özverili ve başarılı çalışmaları için arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Asayiş konusunda emniyet teşkilatımızı Kütahyalılarla olan güzel işbirlikleri, yardımlaşmalarından dolayı tebrik ediyorum. Dileğimiz, 2016 yılının sıkıntılarının yaşanmayacağı bir 2017 yılında Kütahya’mızda da birlik beraberlik içerisinde güzel bir yıl geçirmek” diye konuştu.

Görev başında olan polis ekiplerine de telsizden anons geçen Vali Ahmet Hamdi Nayir, “Emniyet personelimize 2017 yılında sağlık, başarı mutluluklar diliyor, hepsine selamlarımı iletiyorum” dedi.

Emniyet personeli ile bir süre sohbet eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik’ten kentin asayiş durumu hakkında bilgi aldıktan sonra Valilik önünden ayrıldı.


Web Tasarım: Arena Ajans