KÜTAHYASPOR KONGRESİ YAPILDI

Kütahyaspor’un Olağan Kongresi Belediye Kültür Sarayında kalabalık taraftar topluluğunun katılımı ile yapıldı.

Kongreye tek aday olan Başkan Ramazan YILDIRIM ve listesi seçildi.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu,İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik.ASKF Başkanı Murat Cengiz,MHP İl Başkanı M.Ali Türker ve davetliler,üyeler ile taraftarların katıldığı kongreye tek listeyle gidildi.

Kongre esnasında konuşma için kürsüye davet edilen Saraçoğlu:”Biz Belediye olarak her zaman şehrimizin kulübü olan Kütahyasporun yanındayız. Elimizden gelen desteği esirgemeyeceğiz. Fakat Kütahyalı hemşehrilerimizin de takımına sahip çıkması, tribünleri doldurması şart.Oyuncularımızın hepsi bizim evladımız ve en az kulübümüz kadar onlara da sahip çıkmamız hem Kütahyaspor adına, hem de yetişen altyapı ve sporu seven gençler adına son derece önemlidir. Memleketimizden başarılı sporcular ve takımlar çıkması en büyük temennimiz.Sporu seven bireyler olarak şehrimizin takımı Kütahyaspora maddi ve manevi desteği verirsek başarılı olacağımıza inanıyorum. Dedi.

Başkan Ramazan Yıldırım, yeniden Kütahyaspor’un Başkanı olurken, Osman Baş, Ebubekir Erdoğmuş,Yasin Köksal, Ercan Özçınar, Uğur Kırdar, Erkan Arkaç, Murat Haser, Uğur Şahan, Mert Erol, Önder Dere, İsmail Özmal, Yasin Uçar, Cengiz Çapat, Hakan Akdaş, Mustafa Göl, Sait Aksöz, Abdullah Ustalar yönetim kurulu üyeliklerine seçildiler.


Web Tasarım: Arena Ajans