Connect with us

DİĞER

KÜTAHYASPOR BAŞKANI AHMET TEKDEMİR

Zor günler geçiren ve yeniden amatör kümeye düşen Kütahyaspor’da yapılan kongre ile başkanlığı Ahmet Tekdemir ve ekibi kazandı.
Kütahyaspor olağanüstü kongresinde tek aday olarak seçime giren Ahmet Tekdemir’in yönetim kurulu listesi, açık oylama sonucunda tüm üyelerin oyu ile seçildi.
Ahmet Tekdemir, seçim sonrası yaptığı konuşmada Kütahyaspor’da üç sezondur görev yapan önceki Başkan Ramazan Yıldırım ve ekibine, delegelere ve taraftarlara teşekkür etti.

Kütahyaspor kulübü başkanı Ahmet Tekdemir, kongre öncesi yaptığı açıklamada “Kütahyaspor’umuzu yeniden profesyonel liglere taşımak için sayın belediye başkanımız Kamil Saraçoğlu’nun destekleri ile kulüp başkanlığına aday olduğumuzu kamuoyuna saygı ile duyurduk. Kütahyaspor delegelerimizin de onay vermesiyle tüm Kütahya’mızı birlik ve beraberlik içinde şampiyonluklara götürmek için var gücümüzle çalışacağız.” ifadelerini kullandı. Kütahyaspor camiasında Tekdemir’in başkan adaylığı memnuniyetle karşılandı. Tekdemir’in takımı en iyi şekilde kuracağı ve ekibiyle birlikte en kısa sürede Kütahyaspor’u profesyonel lige taşıyacağı ümidi gerek taraftarlarda gerekse Kütahyaspor camianda tam.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar