Connect with us

DİĞER

ZEKİ ÇOCUKLAR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

1.Zeki Çocuklar Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası yaklaşık 400 kişilik yarışmacı katılımıyla yoğun ilgi gördü. Sera Kütahya AVM’de 20-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen turnuva Mangala, Koridor, Q-Big, Pratik Bardaklar ve Dedemin Evi kategorilerinde gerçekleştirildi.

Ailelerin ve çocukların büyük heyecanla katılım sağladığı turnuvada her kategori birincisine Tablet, Zeki Çocuklar Ödülü, Zeki Çocuklar Madalyası, Çift Kişilik Sinema Bileti, Yemek Kuponları ve Hediye Çekleri hediye edildi. 2. ve 3. lere ise madalya ve hediye kuponlar hediye edildi.

Zeki Çocuklar Akıl ve Zeka Oyunları Mağazası tarafından organize edilen ve Sera Kütahya AVM orta alanda gerçekleştirilen turnuvada katılım sağlayan çocukların akıl ve zeka oyunlarında hız ve taktikleri ile çok iyi performans sağlamaları izleyenleri mutlu etti.

Akıl ve Zeka Oyunları konusunda çocukların gelişimi için kurulan Zeki Çocuklar Akademi için ise başvurular turnuva itibariyle www.zekicocuklar.net üzerinden online olarak başladı.

Yetkililer turnuvaya olan yoğun ilgiden dolayı mutlu olduklarını bu tür etkinliklerin artması için çalışmalarına devam edeceklerini söylediler.

Turnuvada dereceye girenler ise şöyle;

Mangala Oyunu

1.si Yağmur Özerdem

2.si Zeynep Ersoy

3.sü Hasret Avcı

Q-Big Oyunu

1.si Furkan Arda Yılmaz

2.si Meryem Buse Aşık

3.sü Eymen Dönmez

Koridor Oyunu

1.si Hacer Dilay Yeşil

2.si Efe Kan Karabacak

3.sü Nilda Kaya

Pratik Bardaklar Oyunu

1.si Kaan Çolak

2.si Huriye Naz Çaksaz

3.sü Zeynep Yağmur Aytekin

Dedemin Evi Oyunu

1.si Atakan Haskan

2.si Elif Öykü

3.sü Emine Rabia Kapal

DEVAMINI OKU

Öne çıkanlar