KASAPTAN ALDIĞI BIÇAKLA TARTIŞTIĞI KİŞİYİ AĞIR YARALADI

Tahsin Boy(45), işlettiği kahvehaneyi devrettiği 36 yaşındaki Gürcan Er’i aralarında çıkan tartışma sonunda kasap dükkanından aldığı bıçakla yaraladı.
Maltepe Mahallesi’ndeki Maltepe Parkı önünde meydana geldi. Tahsin Boy, bir süre önce çalıştırdığı kahvehanesini Gürcan Er’e devretti. Boy, devir sırasında vermediği televizyonu almak için kahvehaneye gitti. Televizyonun yerinde olmadığını gören Tahsin Boy ile Gürcan Er arasında tartışma çıktı. Tartışma, sokakta da devam etti. Kavgaya dönüşen olayda Tahsin Boy, yakındaki kasap dükkanına girip tezgahta duran bıçağı aldı ve Gürcan Er’i sol koltuk altından yaraladı. Tahsin Boy, olay yerinden kaçarken, ağır yaralanan Gürcan Er’in yardımına ambulans gelmeden önce vatandaşlar koştu. Vatandaşlar kendi imkanları ile kanamayı durdurmaya çalıştılar. Gürcan Er daha sonra gelen 112 ambulansıyla Kütahya (DPÜ) Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
Polis ekipleri olay yerinden kaçan Tahsin Boy’u kısa sürede yakaladı. Boy, sorgulamasının ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Kütahya E Tipi Cezaevi’ne gönderildi.


Web Tasarım: Arena Ajans