İSLAMİ CEMAAT POSTUNA BÜRÜNMÜŞ ZOMBİLER

15 Temmuz 2016 gecesi herkes gibi, ilk anda ne olduğunu anlayamadığım bir darbe girişimini canlı olarak izlemeye başladık. Baştan olayın lokal (mahalli) olduğunu düşündük. Sonra bir baktık ki ülkenin dört bir yanından darbe sesleri geliyor, biz de doğru sokağa çıktık. Biraz gazeteci refleksi, biraz vatan sevgisi bunun adına ne derseniz deyin.

O gece neler olup bittiğini çocuklarıma inanın izah edemiyordum. Kızım ve oğlum büyük bir korku içinde idi. Korkmakta haklıydılar, böylesine korkunç olaylara şahit olmamışlardı. Televizyon kanallarında gördükleri olaylar, küçücük dimağlarında büyük bir yer edecekti. Ve bunun sebebi olan kişiler de din ve İslam adına bu işleri yaptığını söyleyen aşağılık kişilerdi.

O gece olanları anlatmak yerine, cemaat adı altında toplanan fakat İslam’la, insanlıkla hiç alakası olmayan bu zombiler güruhunu size anlatmak istiyorum. Beyinleri bir ruh hastası tarafından istila edilmiş olan ve kendilerinin İslam’a hizmet ettiğini sanan bir kitle vardı. Bir de bu oluşumdan nemalanmak isteyen, ticaret yapıp parasına turasına bakan güruh vardı. Bir de malumunuz üzere işin taşeronluğunu yapan ihanet şebekesi vardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu olayı tarif ederken; “tabanı ibadet, ortası ticaret, tepesi ihanet” kelimeleri kullanmıştı. Orta ve üst kısmın gereğini devlet yapar zaten. İbadet ettiğini sanan, ancak aldıkları takiye emirlerini sorgulamadan uygulayanlara ne demek lazım? “İçki için, namaz kılmayın, kılarsanız da gizli saklı kılın, karınızı açık saçık giydirin, alkollü masalarda selfie (özçekim) yapın” gibi emirler veren bir manyaklar güruhuna nasıl olur da inanırsınız buna aklım ermiyor.

Din tüccarlığı ile insanlarımızı kandırmalarının en büyük nedeni, zavallı masum milletin eğitilmemesi ve ehil olmayanlar tarafından eğitilmek istenmesi ile ortaya çıkıyor. Sahte öğreticiler, sahte hocalar, sahte âlimler yüzünden gelinen nokta içler acısıdır. Fetullahçı Terör Örgütü’nün de beslendiği en büyük damar da bu arz ettiğim konudur.

15 Temmuz 2016 gecesi, insanlarımızı katleden bu korkunç yaratıklar, adeta zombi haline gelmiş ve aldıkları emir doğrultusunda etrafa ateş edip bombalar yağdırıyordu. Öldüklerinde de şehit olacaklarını sanıyorlardı. Sözüm ona eğitilmiş kişilerdi bunlar. Yani üniversite falan okumuş kişiler… Demek ki üniversitelerde eğitilemiyor bu insanlar.

Bu vesile ile 15 Temmuz şehitlerimizi bir kez daha şükranla anıyorum. Ruhunuz şâd olsun…

Sevgiyle kalın…

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen alsancak…      


Web Tasarım: Arena Ajans