KENDİNİ RAHATSIZ EDEN ADAMI RAMBO BIÇAĞI İLE BIÇAKLADI

Kütahya’da bir kadın kendisini uzun süredin arkadaş olmak bahanesiyle rahatsız eden kişiyi ‘hadi beni gezdir’ diyerek bindiği otomobilde rambo bıçağı ile bıçaklayarak yaraladı

Olay akşam saatlerinde Fatih Sanayi sitesi hemzemin geçit yakınlarında meydana geldi. İddiaya göre S.Ş. (38) isimli evli kadın daha önce çalıştığı özel rehabilitasyon merkezinde birlikte çalıştığı E.S. (31)’den aldığı arkadaşlık teklifini reddetti. E.S.’nin kendisini sürekli rahatsız etmesi üzerine S.Ş. durumu eşine anlatarak işten ayrılıp Ankara iline yerleşti. Olay gününden bir hafta önce Kütahya’ya yakınlarının yanına gelen ve bunu öğrenen E.S., sevgili olmak istediği S.Ş.’nin önünü otomobil ile keserek ‘Seni istiyorum, seni çok özledim gel arabayla seni gezdireyim, eşinden boşandığın gün benimsin’ dediği iddia edildi.

‘Hadi beni gezdir direyek otomobile binip bıçaklandım’

Tacizlerin sürmesi üzerine olay günü S.Ş. E.S.’nin çalıştığı işyerinin önüne giderek otomobiline binen E.S.’ye ‘Beni hala gezdirmek istiyor musun, hadi beni gezdir’ diyerek otomobile bindi. Otomobilin arka koltuğuna binen S.Ş. bir süre dolaştıktan sonra kendisine hala sözlü tacizde bulunan E.S.’yi yanında getirdiği rambo bıçağı tabir edilen bıçakla seyir halindeyken koltuk altı ve karnından bıçakladı. Aldığı bıçak darbesiyle aracı durduran E.S. otomobilden inerek olay yerinden kaçtı. Olayı gören vatandaşlar polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. E.S.’nin kaçmasıyla S.Ş. elindeki bıçakla otomobilin tekerlerini kesip bütün camlarını kırdı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı E.S.’yi ilk müdahalesinin yaparak DPÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürürken, polis ekipleri gözaltına aldıkları S.Ş. hastanedeki sağlık kontrolünün ardından Asayiş Şube Müdürlüğüne götürdü.


Web Tasarım: Arena Ajans