Connect with us

DİĞER

HİSARCIKLIOĞLU’NDAN NAFİ GÜRAL’a “BIRAKMA” MESAJI

TOBB Bakanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun Kütahya ziyaretinde bir sürpriz yapan KUTSO Başkanı Nafi Güral yeni dönemde KUTSO Başkanlığına aday olmayacağını açıklayınca ilk itiraz Hisarcıklıoğlu’ndan geldi.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun Kütahya ziyaretinde açıklamada bulunan KUTSO Başkanı Nafi Güral yeni dönemde başkanlığa aday olmayacağını başkan adaylarının İsmet Özotraç olduğunu söyledi. Güral “Dinamik bir ekiple bir aradayız. Yepyeni bir kadroyla bunu becerelim. Meclis Başkanımızın Yönetim Kurulu Başkanlığı altında hepimiz onun emrinde hizmet edelim. Hem odamıza hem TOBB’a hem de Kütahya’ya sunabilecek tüm hizmetleri sunalım istiyoruz. Müsaade ederseniz sizin huzurunuzda İsmet Özotraç’a bunu önermek ve bunu kabul etmesini rica ediyorum” dedi.

İTİRAZ HİSARCIKLIOĞLU’NDAN GELDİ                      

Nafi Güral’ınyapğtığı açıklama üzerine açıklama yapan Rıfat Hisarcıklıoğlu “Yalnız az öne bir tereddüt yaşadım. Nafi Başkan bir sürpriz yaptı ve dedi ki arkadaşlarımla düşündüm Meclis Başkanı İsmet Özotraç’ın KUTSO Yönetim Kurulu Başkanlığına düşünüyoruz dedi. Alkışlayalım mı alkışlamayalım mı diye. Gittiğine sevineceğiz mi? Öyle ben gidiyorum demek olmaz. Sen bizi de Kütahya’mızı da Türkiye’mizi de yalnız bırakamazsın. Madem çok istiyorsun İsmet Bey’le görevleri değiştirin. Sen Meclis Başkanı ol İsmet Bey Yönetim Kurulu Başkanı olsun” teklifinde bulunarak Nafi Güral’ın Kütahya ve Türkiye için önemli bir isim olduğunu bir kez daha yineledi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar