Connect with us

DİĞER

65 YAŞINDAKİ KADINA 3.KEZ YILAN SOKTU

Bacağını yılan ısıran 65 yaşındaki Rabia Aydın:” Daha önce de iki defa yılan tarafından bacağından ısırıldığını”söyledi.
Edinilen bilgiye göre,Kütahya’nın Domaniç ilçesine bağlı Çukurca Beldesi Ilıcaksu Mahallesinde Mustafa Aydın’a ait evin avlusuna giren yılan o sırada çekyatta dinlenmek için oturan ev sahibinin eşi 65 yaşındaki Rabia Aydın’ı bacağından ısırdı. Yılan tüm aramalara rağmen bulunamazken, yaşlı kadının eşinin ihbarı üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri tarafından Tavşanlı Doç. Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesine sevk edilen Rabia Aydın, yoğun bakım ünitesinde bir gün süren tedavisinin ardından taburcu edildi.
Daha önce de iki defa yılan tarafından bacağından ısırıldığını söyleyen Rabia Aydın, “ Dinlenmek için çekyatta oturduğum zamanlar genelde avluda bulunan tavuk ve ördekler sürekli bacağıma dolanırlar. Yılan bacağıma dolandığında ben yine böyle bir şey zannettim. Sonra bacağımı bir şeyin ısırdığını hissettim. Bacağımı sallayınca yılanın kuyruğunu gördüm. Bu arada yılan kaçtı. Durumu telefonla eşime bildirdim. Bu arada yılanın ısırdığı alanı soğuk suyla yıkadım, buz bastım ve arkasından ayran içtim. Kaldırıldığım hastanenin yoğun bakım ünitesinde bir gün tedavi gördükten sonra taburcu oldum” dedi.Daha önce de iki defa yılan tarafından bacağından ısırıldığını

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar