Connect with us

HABERLER

DOMANİÇ KAYMAKAMINDAN TEŞEKKÜR

Kütahya’nın Domaniç ilçesinde başlayan yangına gıda ve değişik yardım malzemeleri götüren Kütahya Düşünce Platformu üyelerine Domaniç Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu selam ve teşekkür gönderdi.
Kütahya Düşünce platformu üyeleri gruplarında bir araya gelerek yangın sırasında 4 jeep gıda ve değişik yangın destek malzemeleri götürüyorlar.Grup yöneticisi Semih Çelik ve arkadaşları Domaniç İlçesi,Çukurca köyünde Kaymakam ile karşılaşıyorlar.
Yangın gecesi yaşanan olayı Semih Çelik:”yangının olduğu yere malum ihtiyaç malzemelerini ekiplere ulaştırmak için gitmiştik. Çukurca’da sayın Domaniç kaymakamı ile karşılaştık. Sağ olsunlar çok ilgili davrandılar, gelen yardımları da kabul ettiler.Fakat “semih bey artık depolarımız doldu herhangi bir ihtiyacımızda kalmadı” dedi depoları gezdim gerçekten depolarda bütün ihtiyaç malzemeleri vardı.Bizde gerek kalmadığına karar verdik. sonra gittiğimiz jeeplerle Kütahya’dan götürdüğümüz eldiven,maske gibi malzemelerin yanına o depolardan da yiyecek ve içecek doldurup Bilecik ve Bozüyük müdahale alanlarına doğru hareket ettik ve sabaha kadar buradaki bütün ekiplere ulaştık. Yangınlar tamamen kontrol altına alındı.Domaniç Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu,grup üyelerimize selam ve teşekkürlerini gönderdiler.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar