Connect with us

HABERLER

ALİ ÇETİNBAŞ SİYASİ ÇEVRELERE NET MESAJ VERDİ; BENLİK YAPAN METAL YORGUNUDUR

AK Parti il başkanı Ali Çetinbaş “metal yorgunundan kasıt, yapılanları kendinden menkul sanan zihniyettir. Bu anlayışta kim olursa olsun gider” diye konuştu. Çetinbaş Kütahya’daki anket söylentileri için, “bu normal bir teamüldür” dedi.

Yeni Kütahya’nın sorularına cevap veren AK Parti il başkanı Ali Çetinbaş, gündemdeki anket tartışmalarına nokta koydu. Çetinbaş “Bu durum olağan dışı değildir, neden yadırganıyor? AK Parti’de milletin düşüncelerini tespit maksadı ile yılda en az 2 defa normal zamanlarda anket çalışması yapılır. Kütahya’da da böyle bir çalışma yapılmış olabilir.” diye konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “metal yorgunluğu” sözüne de yorum getiren Ali Çetinbaş şunları kaydetti: “Teşkilatlar ile ilgili değişiklikler sürerken birden belediyelere geçildi. İstanbul ve Düzce Belediye başkanlarının istifası ile süreç başlamış oldu. Yine o söylenti, sallantı devam ediyor. Sayın Cumhurbaşkanımız sıkça metal yorgunluğundan bahsediyor ve ben şöyle anlıyorum; ortaya çıkan başarıyı kendinden menkul sanan siyasiler olsa olsa metal yorgunudur. Çok uzun süredir partide olanlar ve ortaya çıkan başarıyı kendinden menkul sananlardır. Kendisi olmadığında bu kadar oy alınmayacağını iddia edenlerdir. Ben belediye başkanı olmasaydım AK Parti bu kadar oy alamazdı, benim oyum %70 diyen belediye başkanları metal yorgunudur. Ben çay kaşığıyla kazarak çalışmasaydım, AK Parti benim bulunduğum bölgede bu seviyede olmazdı diyen milletvekilleri metal yorgunudur. Başarıyı kendinden sananlar, 2019 sürecinde AK Parti’ye ve memlekete bir fayda veremeyecek olanlar metal yorgunudur.”

AK PARTİ’NİN BAŞARISININ TEK SAHİBİ VARDIR

Çok dikkat çekici konulara değinen AK Parti il başkanı Ali Çetinbaş “Bu ortaya çıkan büyük AK Parti başarısının bir tek sahibi vardır. Halkımızın gönlünde kendi gönlüne koyduğu Allah rızası ile taht kurmuş olan liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan bu başarının tek ve gerçek sahibidir. Bunu hiç kimse unutmasın, kimse hiçbir şeyi kendinden menkul görmesin. Tüm siyasi unsurlar AK Parti’nin oyunu aşağıya çekerse bu işi doğru yapmıyor demektir. Böyle bir liderin oyunu kim aşağıya çekiyorsa bunun bedelini öder” şeklinde konuştu.  ÖNDER YAYLIOĞLU / ÖZEL HABER

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar