Connect with us

HABERLER

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ VURAL KAVUNCU EMET TAVŞANLI YOLU YILSONUNDA BİTECEK

Bir dizi ziyaret için Emet’e giden Vural Kavuncu yapımı çalışmaları inceledi. Kavuncu incelemeler sonrasında parti binasında vatandaşlarla ve partilerle görüştü.

Ak Parti Emet İlçe Başkanı Hüseyin Doğan ve yönetim kurulu üyeleri, il genel meclisi üyelerinin eşlik ettiği Kavuncu, öncelikle heyelan nedeniyle bölünen ve tekrar çalışmalarına bakan Emet-Tavşanlı yolunda incelemelerde bulundu. Kavuncu bölünen yolda yapılan yol çalışması yanında çöken mevkiine doğru yola akma olan alanlarda gerekli düzenleme çalışmalarının yapılacağını ifade etti. Kavuncu “Tavşanlı – Emet yolunda heyelanlı bölgede yapılan çalışmaları inceledik. Yüklenici firma 40 Metre derinliğe 170 Adet Fore kazık çakılarak sağlam zemine ulaşmış olacak. Firma yetkilileri zemindeki çatlaklar için asfaltın sert zemine tekrar serilmesi ve toprak kaymalarına karşı yol kenarlarına tül perde imalatı çalışmalarına da başlanacağını bildirdi. Yolumuzun güvenli ve sağlam bir şekilde yılsonundan önce trafiğe açılmasını umut ediyoruz.” dedi.

Ziyaretler sonrası bir değerlendirme yapan Milletvekili Kavuncu, Emet Gediz yolunun programa alınması için de çalışmalarını yürütüldüğünü ifade ederken; “2018 yılında ülke olarak ağırlığı savunmaya verdiğimiz bir gerçek. Şuan sınır ötesinde verdiğimiz mücadele bu yangından ülkemizi korumak içindir. Ama ülkemizde hedeflerinden vazgeçmiş olmayıp, gerekli yatırımlar program dahilinde yapılıyor. Çavdarhisar, Simav Tavşanlı yollarımız yapılıyor. KYK yurdumuzun ihale aşamasında olduğunu biliyorsunuz. Yeni hastanenin ilçeye atanan doktorlarımızın ilçede kalması adına daha etkili olacağına inanıyoruz. Tüm ülkemizle beraber Emet’te de yaşanan doktor sıkıntılarını gidermek için çalışıyoruz. Şuan hastanemizde Kadın doğum uzmanımız eksik, bunun içinde gerekli girişimler yapılmaktadır.” dedi.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar