Connect with us

ASAYİŞ

İKİ ŞÜPHELİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Adnan Menderes Bulvarı üzerinde gece saatlerinden iki grup arasında çıkan ve bir esnafın yaralandığı silahlı kavga olayı ile ilgili iki şüpheli adliyeye sevk edildi.

Olay geçtiğimiz gece 04:30 sıralarında Adnan Menderes Bulvarı üzerinki Emniyet Taksi önünde meydana gelmişti. A.K. ile R.Ö. isimli iki kişi cadde üzerinde karşılaştığı Z.T. ile H.S. isimli kadına ateş açtı. Z.T.’de yanında bulunan ruhsatsız silahla karşı ateş açtı. Meydana gelen silahlı kavgada taksi durağı içinde oturan bir taksici İdris Aytaş seken kurşunda vurularak yaralanmıştı. Sabah saatlerinde yapılan operasyon ile şüpheliler Ali K. ile Rafet Ö.’nün Börekçiler Mahallesi Kütüphane Sokak üzerindeki gizlendikleri eski bir evde olayda kullandıkları tüfeklerle yakalanarak gözaltına alınmıştı. İki şüpheli götürüldükleri emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk idildi.

OLAYI GÜVENLİK KAMERA GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKARTTI

Yaşanan silahlı kavga olayının ardından olay anını saniye saniye kaydeden güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Polis güvenlik kamera görüntülerini incelemek üzere bir kopyasını aldı. A.K. daha öncede H.S.’nin evini de kurşunlamıştı. Öte yandan şüphelilerden A.K.’nın H.S. isimli kadınla alkollü bir mekanda tanışarak bir müddet gönül ilişkisi yaşadığı daha sonra reddedilince H.S. isimli kadının da evine birkaç gün önce de evini kurşunladığı için aranması olduğu anlaşıldı. H.S. evini kurşunlayan A.K.’dan şikayetçi oldu.18

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar