Connect with us

EKONOMİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ M.ŞÜKRÜ NAZLI “BEN DEĞİL BİZ DEDİK”

AK Parti Kütahya Milletvekili M. Şükrü Nazlı bugüne kadar hiçbir yatırım ve hizmet için ben dilini kullanmadıklarını bunun yerine biz kelimesini kullandıklarını söyledi. Nazlı “davada emek saymak olmaz” dedi.

Kütahya Milletvekili Mustafa Şükrü Nazlı Kütahya’nın Türkiye’nin en çok yatırım alan illerin başında geldiğin söyledi. Nazlı yapılan yatırım ve hizmetler için ben başardım kelimesini kullanmadıklarının altını çizdi nazlı açıklamasında “Bugüne kadar hiçbir emeğimiz için kendimiz başardık demedik, davada emek saymak olmaz. Kütahya, Türkiye’de hiçbir şehrin sahip olmadığı bir ivme yakaladı, hemşerilerimizin maalesef haberi yok.” dedi.

Nazlı, AK Parti döneminde Kütahya’ya yapılan hizmetleri sıralarken bölgenin en fazla yatırım alan illerinden biri olduğunu bildirdi. Şükrü Nazlı “AK Parti iktidarları döneminde Kütahya’da 11 baraj, 21 gölet inşa edildi. Üniversitemiz yeni fakülte ve yüksek okullar ile adeta üç katına çıktı. 650 km sıcak asfalt yapıldı. 115 yeni fabrika ve 54 bin kişi yeni istihdam edildi. Üniversite öğrencilerimiz için 8 bin yataklı yurtlar yapıldı. Gençlerimiz için 24 spor tesisi yapıldı. 11 bin kişilik toplu konut. 23,7 milyar dolara ulaşan tarım kredisi. Bu hizmetleri daha çoğaltmak mümkün.” dedi.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar