Connect with us

DİĞER

BAŞKAN GÜLER’E YILIN YEREL YÖNETİCİSİ ÖDÜLÜ

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, anketle belirlenen yılın yerel yöneticileri kapsamında geleneği bozmadı ve bu sene de iki ödül birden aldı.

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’nin bu sene 7.’sini düzenlediği Yılın Yerel Yöneticileri anketinde Tavşanlı Belediyesi 2 kategoride ödül aldı. Yılın Yerel Yöneticilerini belirlemek amacıyla düzenlenen anket sonucunda “İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi” ile “Geleceğe Yatırım Yapmak İstiyorsan Çevreye Duyarlı Ol” projeleri Başkan Güler’e 2 ödül kazandırdı.

BAŞKAN GÜLER, GEÇEN YIL DA 2 ÖDÜL ALMIŞTI

Geçen yıl da 2 ödül birden alan Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, bu sene sosyal ağırlıklı projeleri ön plana çıkardı. Büyükşehir, il ve ilçeler kategorilerinde yapılan değerlendirmelerde her yıl Tavşanlı Belediyesi’nin projeleri genel kabul görüyor. Başkan Güler, “Türkiye’nin dört bir yanından yerel yöneticilerin katıldığı bu platformlarda ilçemizi temsilen bulunmaktan gurur duyuyorum. Aldığımız ödülleri son derece önemsiyor, Tavşanlı’nın isminin bu ödüllerde geçmesinden de mutluluk duyuyorum” dedi. Öte yandan ödül töreni 23 Aralık Cumartesi günü Kayseri’de gerçekleştirilecek.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar