Connect with us

DİĞER

MİLLETVEKİLİ İSHAK GAZEL “SABIR KALMADI”

Şehir merkezinde ve sanayi sitesinde yapımı devam eden alt geçit çalışmalarını inceleyen Milletvekili İshak Gazel bu ay sonuna kadar alt geçitlerin tamamlanacağını belirterek “ artık sabrımız kalmadı” dedi.

Ak Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel sanayi ve Atatürk Bulvarındaki inşaatı devam eden alt geçitlerde incelemelerde bulundu. Müteahhit firma yetkilileri ile görüşen Gazel “Artık buradaki çalışmaların sonuna geldik tünelin diğer ucundan ışığı gördük ve molozu atıldıktan sonra asfalt çalışmalarına başlanacak” dedi. Gazel açıklamasında “20 gün sonra Allah nasip ederse araçlarımızla buradan Eskişehir ve Ankara istikametine geçmenin rahatlığını ve konforuna erişeceğiz” dedi. Gazel “Artık sabrımız kalmadı. Müteahhit firmanın da söz verdiği üzere 31 Aralık 2017 günü inşallah en geç bunu teslim edecekler. Daha öncede teslim etme gibi bir sonuç da söz konusu olabilir. Aralık sonu itibari ile Allah nasip ederse buradan araçlarımızla geçeceğiz. Kütahya açısından bizim açımızdan ve halkımız açısından da burası çok kolaylık sağlayacak. Bir kere hemzemin geçidini ortadan kaldırmış oluyoruz. Tren geçişi üst taraftan sağlanacak ve Kütahya’nın girişinde de böyle güzel bir alt geçitle karşılanmış olacağız. Atatürk Bulvarına doğru bir çıkışımız olacak güzel bir alt geçitte bu anlamda sağlanmış olacak.” dedi.

SABRIN SONU SELAMETTİR

Milletvekili Gazel zeminden kaynaklı olarak bazı gecikmelerin yaşandığını ancak yapılan işin bitiminde Kütahya’nın güzel bir esere kavuşacağını söyledi. Gazel “ Tabi biraz gecikmeler oldu. Halkımızın bizlere inancı ve güvencine müteşekkiriz. Gecikmelerin sebebi de tamamen çevresel. Alt geçit yapılacak zeminden kaynaklanan bir gecikme yaşandı. Bu gecikmelere yol açan sebepleri de en kısa zamanda hallettik. Müteahhit firma yetkililerine sizlerin önünde de söylüyoruz. Bizlerde Milletvekilleri olarak bu işin takipçisiyiz. İnşallah 31 Aralık günü buranında açılışını bekliyoruz. İnşallah 20 gün içerisinde de böyle bir alt geçişi halkımıza armağan etmiş olacağız ve Kütahya’mız güzel bir alt geçide daha kavuşmuş olacak dedi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar