Connect with us

DİĞER

BAŞKAN KAMİL SARAÇOĞLU HALKI DİNLİYOR

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu vatandaşların sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Cuma günleri öğleden sonrasını vatandaşlara ayıran Saraçoğlu her vatandaş ile randevusuz bire bir görüşerek sorunlarını ve taleplerini dinliyor.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu her Cuma günü öğleden sonra randevusuz şekilde makama gelen vatandaşlarla bire bir görüşüyor. Gelen vatandaşların talep ve sorunlarını dinleyen Kamil Saraçoğlu çözüm noktasında çalışmalar yapıyor. Makamında başkan Saraçoğlu ile görüşen vatandaşlar bu durumdan memnun olduklarını dile getirerek uygulamanın verimli olduğunu ifade ettiler. Makamda başkanla görüşen vatandaşlar “ böyle bir uygulama için öncelikle belediye başkanına teşekkür ediyoruz. Mahallemizle, sokağımızla ilgili, şehirle ilgili görüş ve önerilerimizi, sorun ve şikayetlerimizi direk birinci ağızdan başkana sunmak daha faydalı daha verimli” şeklinde görüşlerini bildirerek uygulamayı beğendiklerini söylediler.

Başkan Saraçoğlu ise vatandaşlarla bir araya gelmenin Kütahya için önemli olduğunu ifade ederek “ Her bir vatandaşımızın görüşü ve düşüncesi bizim için önemli. Kütahya’da birlikte yaşıyoruz. Şehrimizi güzelleştirmek için, daha iyiye götürmek için hep birlikte çalışıyoruz. Vatandaşlarımız dertlerini, sıkıntılarını ve taleplerini dinliyor ve birlikte çözüm yolu bulmaya çalışıyoruz. Bu uygulamamız ile bize ulaşmak isteyen halkımız rahat bir şekilde bizimle görüşerek isteklerini anlatıyorlar.” dedi.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar