Connect with us

HABERLER

SİYASETİ HALKIN İÇİNDE YAPACAĞIZ

MHP Merkez İlçe Başkanı Gökhan Tomruk parti teşkilatı ile birlikte Okçu, Göveçci, Sofu, Dumlupınar ve Kirazpınar Mahallelerini ziyaret etti. Başkan Tomruk “Halktan uzak bir yönetim anlayışı değil aksine sürekli sahada olup sorunlara vatandaşımız ile birlikte yerinde çözüm üreten siyaset yapacağız” dedi.

ELEŞTİRİLERE AÇIK OLUNMALI

Tomruk “Kütahya mevcut iktidara hem yerelde hem de genelde oy oranında en fazla desteği veren illerin başında geliyor, ancak görünen şu ki hala kalkınma ve gelişme noktasında gereken adımlar atılmadı, tabii ki yapılan hizmetler var ancak yeterlilik noktası artık tartışılır hale gelindiğinden dolayı bir an önce icra makamında olanlar sorumluluklarını yerine getirmelidirler” dedi.

MAKAMLAR GELİP GEÇİCİ YERLERDİR

MHP Merkez İlçe Başkanı Tomruk “Halkın teveccühü ile seçilen yöneticiler şunu unutmamalıdırlar hizmet etmek için bulundukları mevkiler işgal yerleri değil icraat yerleridir kendilerinin görev ve sorumlulukları ağırdır fakat vatandaş size inanıp destek olduysa sizlerde bu beklentileri kaldırabilecek güç ve donanımda olmanız gerekmektedir. Gün gelir istenilen verim alınamazsa seçmen değerlendirmesini yapar güvenip çıkardıkları koltuklardan geri indirmesini de bilir.” dedi.

İSTİŞARE VE DESTEĞE HER ZAMAN HAZIRIZ

Tomruk “MHP teşkilatları olarak şehrimize kazandırılacak her türlü yatırımın projenin destekçisi olacağımızı daha önce belirtmiştik. Sonuç itibariyle buradan karlı çıkacak olan şehrimizdir ancak bu birlik ve beraberliği maalesef sağlayamamış aksine her geçen gün iletişimin daha da kopmaya yüz tuttuğu bir durumla karşı karşıyayız. Şunu bir kez daha yinelemek istiyorum; Kütahya iktidarı,  muhalefeti, sivil toplum kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte hareket eder birliği sağlarsa işte o zaman kazanır. Bizim amacımız Kütahya’mızın layık olduğu seviyeye gelmesidir” dedi.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar