Connect with us

HABERLER

KÜTAHYA İYİ PARTİ TANITIM TOPLANTISINI YAPTI

İYİ Parti Kütahya İl Yönetim Kurulu ilk toplantısını Kurucu üye Nihat Kula ve İl başkanı Hürdoğan Çelik’in başkanlığında gerçekleştirdi.

İYİ Parti Kurucu üyesi Nihat Kula, İl Başkanı Hürdoğan Çelik ve İYİ Parti yönetim ve üye teşkilatı Hilton Otel’de düzenlenen basın toplantısıyla parti tanıtımı yapıldı. İYİ Parti kurucularından olan Kula “İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 13 Ocak 2018 tarihinde parti binamız önünde gerçekleştireceği balkon konuşmasına tüm halkımız davetlidir dedi. Parti teşkilatımız ve konuşmaların ardından genel başkanımız Sayın Meral Akşener Kütahya esnaflarını ziyaret ederek esnaflarımızın işleri ve ekonomileri hakkında sohbet edeceklerdir. İYİ Parti kurucular listesinde yer alan Nihat Kula basın tanıtım toplantısında yaptığı değerlendirmede, sadece bir ilçe dışında tüm ilçelerdeki teşkilatlarını tamamlamış Kütahya’nın yereline, Kütahya’nın genel iktidarına talip, Türkiye’nin üzerinde oynanan oyunlardan rahatsız olan gerilim politikaları düzenleyen toplumu kutuplaştıran ötekileştiren bir siyasi zihniyete var olduğu bir dönemde iyilikten bahseden, güzellikten bahseden, huzura kardeşlikten sevgiden ve muhabbetten bahseden insanların bir araya geldiği ve bu bir araya gelişte de geçmiş dönemdeki siyasi kirliliklerini siyasi gömleklerini hiç çıkarmadan sadece iyi bir gömlek giyerek hiç hesap yapmadan hastalıklı yapıyı içimize almadan bir siyasi gönül hareketidir” dedi.

İYİ yönetecekler gelecek KÖTÜ yönetenler gidecek

İYİ Parti Kütahya İl başkanı Hürdoğan Çelik yaptığı açıklamada “İYİ Parti Kütahyalı İl Yönetim Kurulu olarak ilk toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Yönetim kurulumuzun Kütahya’ya, Türkiye’ye, İYİ partiye hayırlı olmasını temenni ediyorum. Biliyor ve inanıyorum ki iyi’den kötü çıkmaz. Biliyor ve inanıyorum ki İYİ yönetecekler gelecek kötü yönetenler gidecek. Biliyor ve inanıyorum ki iyi adalettir. İyi kararlılıktır. İyi umuttur. İyi gelecektir dedi. Çelik,” İYİ Parti neden kuruldu? İYİ Parti ne yapacak? İYİ Parti kim? Pek çok kişinin aklında bu sorular var, biliyoruz. Son yılların sert kaba ayrıştırıcı ötekileştirici nezaketten uzak ve zaman, zaman saygısız baskı yapan korku salan ve yalnızlaştıran siyaset dili ve yönetim anlayışı milletimizi ve devletimizin tüm aygıtlarını son derece yıpratmış ve yormuştur. Hem içeride hem komşu ülkelerle zaman, zaman dünya ile kavgalı hale geldik itibar ve güven kaybına uğradık. Bütün bunların neticesinde bugün sonuçlarına hep birlikte katlandığımız insani,toplumsal ve kamusal sıkıntılarla baş başa kaldık” dedi.   İl Teşkilat Başkanı: Hürdoğan çelik, Mali ve İdari İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: Gürkan Gür, İl Sekreteri: Kerim Vural Önümüzdeki dönemde birlikte çalışacağımız, yönetim kurulu içinden seçtiğimiz divan kurulu üyesi arkadaşlarımızın bir kısmını sizlere takdim etmek istiyorum”.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar