Connect with us

HABERLER

KÜTAHYASPOR BAŞKANI AHMET TEKDEMİR; “TEK DERDİMİZ ŞAMPİYON OLMAK”

Kütahyaspor Başkanı Ahmet Tekdemir yaptığı açıklamada Kütahyaspor’un ikinci yarıda heyecan verici ve bol gol atan bir Kütahyaspor olacağını dile getirerek tek dertlerinin Kütahyaspor’u şampiyon yapmak olduğunu söyledi.

Kütahyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Tekdemir yaptığımız açıklamada “Öncelikle ikinci yarı itibariyle ilk çalışmamızı Antalya kampında yapmayı düşündük. 10 günlük belek kampı bugün itibariyle sona erecek. Antalya’da 5 yıldızlı bir otelde Kütahyaspor’a yakışır bir şekilde ortamı hazırlanmış sahaları hazırlanmış bir ortam gördük. Kütahyaspor 2 hazırlık maçı yaptı. İki hazırlık maçını da iki grubun ayrı ayrı liderleriyle yaptı biliyorsunuz. Kıran kırana çok güzel maçlardı. 2’nci maçı kendimde izledim. Hem yeni transferlerin görülmesi açısından hem de takımın oyununun görülmesi hakkında genel bir bilgi sahibi olduk” dedi.

HEYECAN VERİCİ BİR KÜTAHYASPOR BİZİ BEKLİYOR

Tekdemir “Şimdi ikinci yarı itibariyle şöyle bir Kütahyaspor izleyeceğiz. Çok süratli açıklardan ve kanatlardan saldıran forvet hattının çok daha kuvvetli ve iş bitirici olduğu bir Kütahyaspor bizi bekliyor. Bol gollü bir Kütahyaspor heyecan verici bir Kütahyaspor bizi bekliyor. Bununla ilgili Kütahyaspor’u izleyen menajerler ve herkes aynı şeyi söylüyor. Bu takım gerçekten üst düzey bir takım görüntüsü verildiğini dile getiriyorlar. Bizim buradaki en büyük handikabımız 7 tane yeni transfer yapıldı. Bunların takımla kaynaşma hızlı ve kısa sürede olmasını temin etmek bu handikabı yenebilirsek ki şuanda takımın dün önceki gün benim gördüğüm kadarıyla o kaynaşma sağlanmış durumda Cuma günü yeniden bir toparlanma olacak Kütahya’da o toparlanmayla birlikte 2 haftalık süreçte bu kaynaşmanın sağlanması düşünüyoruz” dedi.

GELEN ARKADAŞLAR GİDEN ARKADAŞLARDAN İKİ TIK DAHA ÜSTÜN

Kütahyaspor kulüp Başkanı Ahmet Tekdemir  “Gelen arkadaşlar giden arkadaşlardan iki tık daha üstün arkadaşlardır. Bunun bilinmesini istiyorum. Yani giden arkadaşlara üzülmek değil bu futbolun içerisinde var. Bizde mutlu olmayan bizde huzurlu olmayan arkadaşlar maalesef bizden ayrılmak istediklerini ilettiler. Bizlerde uygun gördük. Bize layık oyuncularla bizimle çalışmak isteyen oyuncularla çalışmalarımızı yapmak durumundayız. Bu süreçte de çok iyi bir kadro yakaladığımızı düşünüyorum. Transferlerin dışında tabi birkaç kişi gelip gidebilir. Yani kamp sonunda hocamızın değerlendirmesini bekliyorum. Birlikte çalışıp çalışmayacağı ile ilgili son değerlendirmeyi teknik ekip yapacak. Burada da kampa katılan 7 oyuncu arasında da gidenler kalanlar olabilir. Biz görüşmelerimizi yapıyoruz. Kısa sürede bir iki transfer daha yapmayı düşünüyoruz. Tek amacımız tek düşüncemiz Kütahyaspor’u şampiyon yapmak bu süreç içerisinde Kütahyaspor’un verimli bir kamp süreci geçirdiğini söyleyebiliriz. Bütün takım şimdiden şampiyonluğu dillerine dolamışlar. O birlik ve beraberlik ruhunu şimdiden oluşturmuşlar. Hedef ve düşünce sadece galibiyet,  sadece üç puan ve sadece şampiyonluk gelen ve bize gelmek isteyenlerin hepsinin bizi tercih etme nedeni Kütahyaspor’un büyüklüğü ve şampiyonluğa giden bir ekip olmasından kaynaklanıyor dedi.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar