Connect with us

DİĞER

CEVDET KORKMAZ : “REİS İSTERSE ÇEKİLİRİM, HARİCİNDE KİMSE KARARIMI DEĞİŞTİREMEZ”

20 Ocak 2018 günü yapılacak olan AK Parti Kütahya 6.Olağan İl Kongresi öncesi, mevcut il başkanı Ali Çetinbaş’ın tek aday olacağı açıklamalarından sonra, eski merkez ilçe başkanı Cevdet Korkmaz ile Hasan Cura da il başkan adayı olduklarını açıklamışlardı.

Kütahya’da AK Parti teşkilatlarında durum merakla izlenirken, Kütahya’ya gelip bu konuda basın toplantısı düzenleyen Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkez Kütahya İl Koordinatör milletvekili Mehmet Nil Hıdır “Genel merkezimizin ortaya koyduğu çalışmalar ve yaptığı istişareler neticesinde Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla kongremizde aday, mevcut İl Başkanımız Ali Çetinbaş kardeşimdir.” açıklaması sonrası gözler diğer adaylara çevrilmişti.

AK Parti il başkan adayı Cevdet Korkmaz, adaylığının devamı hakkında şunları kaydetti: “Her zaman söylediğimiz gibi AK Parti’de siyaset yapmak onur ve gurur kaynağıdır. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 14 Ağustos 2001’de başlattığı bu kutlu yürüyüşün neferi olmaktan gurur duyuyorum. Liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı dışında, adaylığımı sürdüreceğim. Ne zaman Sayın Erdoğan, bu şekilde istiyoruz derse anında çekilirim. Yoksa adaylığımı sürdüreceğim kesinlikle. Bunda kararlıyım” dedi.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar