Connect with us

ASAYİŞ

SERBEST KALDIKTAN 2 SAAT SONRA OTOMOBİL ÇALDI

Kütahya’da motosiklet ve bisiklet hırsızlığına karışarak polis tarafından yakalandıktan sonra adli makamlarca serbest bırakılan şüpheli aradan 24 saat geçmeden çaldığı otomobil ile kaçarken jandarma tarafından yakalandı

Dumlupınar Mahallesinde bir okulun önünde motosiklet ile bisiklet çaldığı tespit edilerek bir kişi yakalanarak gözaltına alınmıştı. Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen hırsızlık şüphelisi çıkarıldığı adli makamlarca adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Çaldığı otomobille kaçarken yakalandı

Hırsızlık şüphelisi adliyeden serbest kalarak çıkmasının üzerinden 24 saat geçmeden park halindeki bir otomobili çalarak kaçtı. Araç sahibinin durumu park ederek polise başvurmasının ardından harekete geçen polis hırsızlık şüphelisinin serbest kalan kişi olduğunu tespit etti. Polis jandarma ekipleri ile çevre illere olayla ilgili bilgi verdi. Kısa bir süre sonra hırsızlık şüphelisi çaldığı otomobille jandarma sorumluluk bölgesinde kaçmak isterken jandarma ekipleri tarafından çalıntı otomobil ile birlikte yakalanarak polise teslim edildi. Gözaltına alınan şüpheli emniyetteki işlemlerin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar