Connect with us

HABERLER

KAYMAKAM MUSA KAZIM ÇELİK İLE SAVCI SABAH ADEMHAN EVLENDİ

Altıntaş Kaymakamı Musa Kazım Çelik,Kütahya Cumhuriyet savcısı Sabah Ademhan’la hayatını birleştirdi.
Mardin Movapark Düğün Salanunda yapılan düğün törenine Mardin Valisi Mustafa Yaman, AK Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez, Mardin İl Jandarma Komutanı, Mardin AK Parti İl Başkanı, Mardin İlçe Kaymakamları, Mardin AK Parti İlçe Başkanları, Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut, Altıntaş AK Parti İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclis Üyesi İzzet Akbulut ve çok sayıda davetli katıldı.
Genç çiftin nikah şahitliğini yapan Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mustafa Yaman, Altıntaş ilçesinin kendisi ve ailesi için ayrı bir öneminin olduğunu kaydederek, “Kayın pederim hükumet tabipliği görevine Altıntaş ilçesinde yapmıştı. Bende, Kütahya mahiyet memuru olarak Kütahya’da göreve başlamıştım. O yüzden kendime çok benzettiğim, şöyle bir baktığımda 32 yıl önce kendimi gördüğüm, çok sevdiğim Kaymakam kardeşim Musa Kazım Çelik’in Altıntaş ilçesine kaymakam olarak atanmasına çok sevinmiştim. İnşallah gelecekte çok iyi bir vali olacağına inandığım kıymetli meslektaşım Musa Kazım’a ve bir hukukçu olması hasebiyle bir meslektaş olarak gördüğüm Ademhan Ailesinin çok değerli mensubu gelinimiz Sabah Ademhan’ın mutlu beraberliklerine şahitlik ettiğim için mutluyum. Her iki meslektaşımıza mutluluklar dilerken Ademhan ve Çelik ailelerimizi bir kez daha kutluyorum.” dedi.
Altıntaş Beldiye Başkanı Ferit Karabulut, düğün töreninde yaptığı konuşmada, ”Bizler Kütahya’nın gelişmekte olan ilçesi Altıntaş’tan geldik. Kaymakamımız Musa Kazım Çelik’in bu mutlu gününde yanlarında olmaktan çok mutluyuz. 1 yıldır beraber çalıştığım ve beraber çalışmaktan onur duyduğum Kaymakamımız Musa Kazım Çelik’e mutluluklar diliyorum. Bizler Altıntaş halkı olarak Kaymakamımızı çok seviyoruz. El ele verip Altıntaş için çalışıyoruz” dedi.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar