Connect with us

EĞİTİM

AVRUPA STANDARDINDA EĞİTİM

Kütahya’da kreş eğitiminde ilkleri gerçekleştiren Özgelişim Kreşi, yine bir ilki imza attı. Kurumda çalışan tüm öğretmenler, yardımcı personel ve kurum yönetimi hijyen ve ilk yardım eğitimi aldı. Bu habere en çok sevinen ise öğrenci velileri oldu.

EMİNE YAYLIOĞLU

0 yaş gurubundan öğrenci kabul eden Kütahya’daki tek kreş olan Özgelişim Kreşi yaptığı çalışmalarla Kütahya’da ve bölgede adından başarı ile söz ettiriyor. Özgelişim Kreşi öğretmen, yardımcı personel ve kurum müdürü ile birlikte toplam 14 çalışanı hijyen ve ilk yardım sertifikası alarak yine bir ilki başardı. Çocukların sağlıklı büyümesini sağlamak adına organik ve taze ürünlerden hazırlanan yiyeceklerle öğrencilerin beslenmesini sağlayan Özgelişim Kreşi, aldığı ilk yardım ve hijyen kursu ile yine öğrencilerin daha sağlıklı yetişmelerine imkan sağlıyor. Kütahya’nın kreş alanında marka değerini en üst seviyeye getiren Özgelişim Kreşi, çocukların sağlıklı gelişmeleri adına yenilikçilerin takipçisi olarak Kütahya’da ön plana çıkıyor.

ÖZGELİŞİM KREŞİNDE ÇOCUKLAR ZEHİR YEMİYOR

Kütahya Özgelişim kreşinde meyve suları ve oyun hamurları başta olmak üzere hemen her şey doğal olarak üretiliyor. Kütahya’nın en güzel yerinde, çamlar arasında, ferah bir bölgede, günün tamamında 4 cepheden güneş ışığı alan ferah, güneşli odaları ile dikkat çeken Kütahya Özgelişim Kreşi yetkilileri, “Kütahya’daki ailelere ve miniklere de hizmet etsin diye düşünerek bu kreşi hayata geçirdik. Tertemiz, düzenli, kaliteli odalar, her aktivite için ayrı odalar, Kütahya’daki tek 0 yaştan 6 yaşa kadar bebek bakımı, meyve suyundan oyun hamuruna kadar özgün üretim. Bunlar sayabildiğimiz birkaç belirgin özellik. Bence en önemli hususlardan bir de hiçbir sentetik malzeme, hazır ürün kullanımı yok. Ayrıca çocuklar için spor, bale salonu ve eğitimi, yabancı dil yatkınlığını artırıcı altyapı çalışmaları ve gelişime özel önem şuanda sayabileceğimiz birkaç farklı özellik.” şeklinde konuştular. Vatandaşlar 0 553 737 88 03 numaralı telefondan daha geniş bilgi alabilirler.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar