Connect with us

DİĞER

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, NG KÜTAHYA SERAMİK’TE FABRİKA AÇILIŞI YAPTI

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kütahya 15 Temmuz Şehitler Seramik Fabrikası açılış töreninde konuştu.

Kütahya 15 Temmuz Şehitler Seramik Fabrikası açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşabilmesi için her şehrimizi üretim ve istihdam üssü haline getirmemiz gerekiyor” dedi. Erdoğan burada yaptığı konuşmada “Açılışını yaptığımız açılışın adını şehitlerimize ithaf eden ailemize şahsım ve milletim adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. DEV PROJELERDE TERCİH EDİLEN BÜYÜK EBATLI ÜRÜNLER BURADA ÜRETİLİYOR

Bir yandan yatırım sürerken üretimin de başladığı 15 Temmuz Şehitler Seramik Fabrikası, büyük çaplı üretimiyle dikkat çekiyor. NG Kütahya Seramik, 120*240, 180*210, 60*240 ölçülerinde büyük çaplı üretimde fark yaratarak, dev projelerde gücünü gösteriyor. Havalimanı, alışveriş merkezi, otel, hastane gibi projelerde tercih edilen büyük ebatlı ürünler burada üretiliyor.

SEKTÖRDE İLK OLMA ÖZELLİĞİNE SAHİP

NG Kütahya Seramik, 15 Temmuz Şehitler Seramik Fabrikası’nda üst düzey teknoloji kullanılarak ürettiği granit seramiklerle, alanında öncü bir yaklaşım sergiliyor. Büyük ebatta, yüksek aşınma direnci, yüksek kırılma direnci ve düşük su emme değerine sahip granit seramiklerfull body (sırsız) teknik porselen ürün grubunda üretiliyor.

YENİ HAVALİMANINA KÜTAHYA SERAMİK İMZASI

NG Kütahya Seramik, İstanbul Yeni Havalimanı projesinde başarılı iş gücü ile üst düzey teknolojisiyle ürün tedarik ediyor. Yoğun bir kullanım trafiğine maruz kalacak olması nedeniyle, kırılma ve aşınmalara karşı en yüksek dirence sahip olan granit seramiklerin üretim aksında titiz bir çalışma yaşanıyor. Üretimde üst düzey teknoloji olarak tanımlanan renkli full body ürün grubuna ait doublecharge teknolojisi kullanılıyor.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar