Connect with us

DİĞER

ASIL OLAN DOSYA VERMEK DEĞİL, İŞİ TAKİP ETMEK; HAMASET ZAMANI DEĞİL

Kütahya’nın taleplerinin yer aldığı dosyalar Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teslim edildi. Dosyaların içeriğinin takibi ise yine siyasiler başta olmak üzere iş dünyası ve bürokrasiye düşüyor.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kütahya gelmeden önce valilik, belediye ve AK Parti bir dosya hazırladı. Benzer bir dosyayı da Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası iş insanları adına hazırladı. Kütahya’nın ve iş dünyasının taleplerinin yer aldığı dosyalar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kütahya ziyaretinde bizzat kendisine verildi. Bu dosyalarda yerli otomobil üretimi, bakan istemi, ikinci üniversite, göç konusu, termal turizm gibi önemli konular yer aldı. Verilen dosyaların içeriğinin takip edilmesi yine Kütahyalı siyasiler, bürokratlar ve iş dünyasına düşüyor. Dosyaların içindeki taleplerin Kütahya adına gerçekleşmesi için lobi çalışmalarının hızla başlaması ve belirlenen programlar çerçevesinde takip gerektiriyor.
KUTSO BAŞKANI NAFİ GÜRAL BİZZAT ANLATTI
KUTSO Başkanı Nafi Güral Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iş dünyasının taleplerinin yer aldığı dosyası verirken dosya içeriği hakkında ve talepleri kısa bir şekilde anlattı. Dosyayı Güral’ın elinden alan Erdoğan talepler konusunda bizzat kendisinin takipçi olacağını iletti.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar