Connect with us

HABERLER

ODALAR ARASI İŞBİRLİĞİ GEDİZ’İ DAHA İLERİ NOKTALARA TAŞIYACAK

Gediz Madeni Eşya ve Tamirciler Odası Başkanı Ali Osman Sunar ve Yönetim Kurulu Üyelerinin kendisini ziyaretinde konuşan Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, odalar arası işbirliğinin Gediz’i daha ileri noktalara taşıyacağını söyledi.
Madeni Eşya ve Tamirciler Odası Başkanı Ali Osman Sunar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Mehmed Ali Saraoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Sohbet havasında geçen ziyarete, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Arpacı da eşlik etti. Başkan Ali Osman Sunar, odaları ve üyeleri hakkında Belediye Başkan Saraoğlu’na kısa bilgiler verdi.
Odalar arası işbirliğinin Gediz’i daha ileri noktalara taşıyacağını belirten Başkan Saraoğlu, Gediz için her konuda işbirliğine açık olduklarını, bu doğrultuda istişarelere önem verdiklerini vurguladı.
Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne, 3. Sanayi sitesi hakkında bilgiler veren Saraoğlu, ilçede sanayi sitesinde yaşanılan işyeri sıkıntısının çözülmesi ve sanayi sitesinin geliştirilmesi amacıyla 3. Sanayi sitesi taslak çalışmalarının tamamlandığını belirtti.
Başkan Saraoğlu, Madeni Eşya ve Tamirciler Odası Başkanı Ali Osman Sunar ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne ziyaretleri için teşekkür ederek, yeni yönetimin ilçe için hayırlı olması dileğinde bulundu. İHA

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar