Connect with us

DİĞER

KROS OTOMOTİV 4.GELENEKSEL HALI SAHA TURNUVASI SONUÇLANDI

Kütahya 1.Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetine devam eden Kros Otomotiv San.ve Tic. A.Ş çalışanlarının moral ve motivasyonunu arttırmaya yönelik sosyal faaliyetlerine bir yenisini daha eklendi.

Her yıl düzenli bir şekilde yapılan Kros Otomotiv geleneksel halı saha turnuvasının 4’üncüsü bu senede büyük bir coşku ve heyecanla tamamlandı. Takımların göstermiş olduğu performans ve 1.lik yarışının yanı sıra; turnuva boyunca oyuncuların birbirlerine karşı gösterdikleri birlik,beraberlik,takım ruhu ve fair play gibi etkenler ön plana çıkmış olup,turnuvayı izlemeye gelen seyircilerin ve Kros Otomotiv çalışanları ile yönetiminin takdirini kazandı.

Kros Otomotiv 4.Geleneksel Halı Saha Turnuvasının Şampiyonu Altın yıldız Spor,2.si Fetih 1453 Spor ve 3.sü P.G.İ İdman Yurdu Spor takımlarına kupaları ve madalyaları yönetim tarafından takdim edildi.

Kros Otomotiv yetkililerinin turnuva sonunda yapmış olduğu açıklamada, benzer spor müsabakalarıve sosyal aktivitelerin 2018 yılında da devam edeceğini, bu tarz organizasyonların iletişimi kuvvetlendirmeyeve birlik beraberlik ruhuyla moral motivasyonun üst seviyelere çıkarılması ve çalışanlarımızın memnuniyetinin artmasının kendileri için çok değerli olduğunu dile getirdiler.

 

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar