Connect with us

EĞİTİM

KAYMAKAM GÜRSEL TEMURCİ; “FELSEFEMİZ İYİ İNSAN YETİŞTİRMEK”

Pazarlar Kaymakamı Gürsel Temurci, okul ve kurum müdürleriyle bir araya geldi.
2017-2018 eğitim-öğretim döneminin ilk yarısının değerlendirmesi ve 2017-2018 eğitim-öğretim yılının ikinci döneminin planlamaların yapıldığı toplantıya, Kaymakam Temurci’nin yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Sevgi, Şube Müdürü Canfer Gürbunar ve okul müdürleri katıldı.
Eğitimin bütün toplum sorumluğunda olduğu, kalıcı sonuçları ve etkileri olan devletin yürüttüğü en büyük sorumluluklarından biri olduğuna değinen Kaymakam Gürsel Temurci, “Okul çevresinde, okul giriş ve çıkış saatlerinde, öğrencilerimizin taşınması sırasında alınması gereken tüm güvenlik tedbirlerin alınacak. İlçedeki eğitim ve öğretim için okullarımızda öğretimin yanı sıra çocuklarımıza vereceğimiz eğitimde son derece önemlidir. Eğitimde temel felsefemiz iyi insan yetiştirip, çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan korumalıyız” dedi.
Geleceğin teminatı olan nesilleri şimdiden iyi yetiştirmek zorunda olduklarını anlatan Kaymakam Temurci, eğitim-öğretim döneminin ikinci yarısının da ‘hayırlı olması’ temennisinde bulundu. İHA

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar