Connect with us

EĞİTİM

KAYMAKAM TEMURCİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Pazarlar ilçesi Kaymakamı Gürsel Temurci, Pazarlar Ortaokulu öğretmenlerini ve öğrencilerini ziyaret etti.
Pazarlar Kaymakamı Gürsel Temurci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Sevgi ve Milli Eğitim Şube Müdürü Canfer Gürbunar ile birlikte Pazarlar Ortaokulu öğretmenlerini ve öğrencilerini ziyaret etti. Okul Müdürü Muhammed Eşref Uzun’dan okulla ilgili bilgi alan Kaymakam Temurci, sınıflarda öğrencilerle sohbet ederek öğrencilerin ihtiyaç ve sorunlarını dinledi.
Kaymakam Gürsel Temurci’yi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Sevgi’yi Pazarlar Ortaokulu Müdürü Muhammed Eşref Uzun karşıladı. Kaymakam Temurci, okulda incelemelerde bulunarak öğrencilerle görüştü. Görüşme sırasında Kaymakam Temurci, “eğitim hayatınızın en önemli dönüm noktasındasınız. Bu dönemde planla çalışmayla iyi bir lise kazanılabilirsiniz. İyi bir lise kazanmak demek iyi bir üniversite kazanmak demektir. iyi bir üniversite kazanarak öncelikle kendinize dolaylı olarak da Pazarlar’a ve ülkemize faydalı olabilirsiniz” diye konuştu.
Kaymakam Temurci, eğitime büyük önem verdiklerini ifade ederek, ilçedeki okulların sorunlarının giderilmesi için kaymakamlığın her zaman hazır olduğunu sözlerine ekledi.
Pazarlar Ortaokulu Müdürü Muhammed Eşref Uzun, Öğretmenler ve öğrenciler, Kaymakam Temurci’nin ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. İHA

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar