Connect with us

DİĞER

ÇOCUKLAR HÜROK MERMER’DE FARKLI BİR HEYECAN YAŞADI

Hürok Mermer 2017-2018 Öğretim yılının ilk yarıyılında personelin başarılı olan çocukları için fabrikada bir gezi düzenleyip çocuklara farklı bir heyecan yaşattı.
Sosyal sorumluluk projeleri ile ön plana çıkan Kütahya’nın ihracattaki önemli firmalarından olan Hürok Marble yarı yıl tatilinde kendi personelinin öğrencilerine farklı bir heyecan yaşattı. Fabrika gezisi fabrikada yer alan tüm üretim hatlarını gezdirmeyle başladı. Çocukların çalışan bazı makineler karşısında şaşkınlıkları gözlerinden okundu. Gezi sırasında öğrencilere fabrika ve çalıştığı taşlar hakkında da kısa bilgiler verildi. Gezi sayesinde çocuklar annelerinin ve babalarının nerede çalıştıklarını, çalışmaları sonucu çıkarttıkları ürünleri ve hangi ülkelere satış yapıldığını ocaktan gelen taşın plakaya ve fayansa nasıl dönüştüğünü öğrendiler. Geziye katılan tüm çocuklara ikramlarda bulunduktan sonra küçük hediyeler takdim edildi.
Program sonunda tüm çocukların yüzünün güldüğünü gören fabrika yöneticileri “Onların enerjileri bizlere bu etkinlikleri daha da arttıracağımızın bir işareti idi.” dedi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar