Connect with us

DİĞER

BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SARAÇOĞLU; “GÜCÜMÜZ HALKTAN”

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu göreve geldikleri günden itibaren birçok projeyi hayata geçirdiklerini ifade ettiği açıklamasında halktan aldıkları gücü projelere ve çalışma enerjisine yansıttıklarını söyledi.
Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu halkın desteği ve güveniyle bugün vaat ettikleri projelerin yüzde 90’nını hayata geçirdiklerini söyledi. Saraçoğlu “Halkımızın bize müthiş bir desteği ve güveni var. Halkımızın oyları ile belediye başkanlığına seçildik. Biz çalışacağız dedik ve halkımıza ihanet edemezdik. Göreve geldiğimiz zaman vaat ettiğimiz projeleri hatta vaatlerimizin dışında olan projeleri de hayata geçirdik. Kazanan Kütahya olacak, biz olacağız. Çünkü biz bu ilde yaşıyoruz. Bu bizim borcumuz. Biz beş hedef koymuştuk. Katılımcı belediye, sosyal belediye, çevre dostu belediye, hizmet belediyeciliği gibi hedefler koyduk. Çalışmalarımızı bu hedefler doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Türkiye genelinde 9 ödül aldık. Çalışmalarımız dışarıdan iyi bir şekilde görülüyor. Halkımız içinde olmaya gayret gösteriyoruz. Başkanlık bugün var yarın olmayabilir. Onun için bu beş yılı dolu dolu hizmetle geçirmemiz gerekiyor. 2018 ortalarında projelerimizin yüzde 95’ini bitirmiş olacağız. Yüzme havuzları yoktu bunları ilave ettik. Özellikle halkımızın bizden talep ettiği projelerimiz arasında olmayan projeleri de ortaya koyduk. Artık bazı projelerimizi konuşmuyoruz bile. Büyük projeleri hayata geçirdik. Hayvan barınağı bölgede önemli bir proje. Elektrik santralimizi kurduk. Elektriği üretip satıyoruz ve kasamıza 23 bin lira giriyor. Tesislerimizde kullandığımız elektriği halkımıza yansıtmadan kendimiz karşılayacağız artık.
EKİP ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ
Ekip çalışmasının önemine değinen Saraçoğlu “Bir kişinin bu işleri yapması mümkün değil. Ekip olarak tüm belediye çalışanlarını gösterebiliriz. Başkan yardımcısından müdürüne, şefinden sahada çalışan temizlik işçimize kadar katkı var. Herkes bize inandı ve yapılan hizmetlerin Kütahya adına yapıldığının farkında. Enerjiyi bize halkız veriyor. Sihirli değneğimiz halkımız. Sokağa çıktığımız zaman istek ve taleplerini dinliyorum. O zaman daha mutlu oluyoruz. Daha enerji dolu oluyoruz. Halkımızdan aldığımız enerji bizi daha çok çalışmaya sevk ediyor. Vali, milletvekili ve kurumlarla bir birliktelik var. Bu da şehre yapılan yatırımlar açısından çok önemli.”
KÜTAHYALI HERŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK
Kütahya halkının en iyisine layık olduğunu söyleyen Kamil Saraçoğlu “Kütahya halkı ve Kütahya her şeyin en iyisine layık. Biz anlayışımızı şu şekilde ortaya koyduk. Bu şehirde yaşayan insanları mutlu etmek bizim hedefimiz. Çocuklarını, gençlerini, orta yaş grubunu ve yaşlılarımızı şehirde gezerken mutlu olabilecekleri, huzurlu olabilecekleri bir şehir inşa etmenin gayreti içindeyiz. Bunun içinde adım adım ilerliyoruz. Geçmişin açıklarını kapatmak kolay değil ama hem yatırım bazında hem de yaptığımız çalışmalarla Kütahya halkının en iyisinbe layık olmasını istiyoruz.”

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar