Connect with us

DİĞER

GÜRAL VİT GÖZ KAMAŞTIRDI

Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı İstanbul-Seramik Banyo Mutfak Fuarı (UNICERA), 27 Şubat tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de kapılarını açtı. Fuara katılan Güral Vit’in yeni ürünleri göz kamaştırıyor.

Güral Vit 27 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen hem ulusal hem de uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı UNICERA’da özgün ve şık tasarımlarıyla yer alıyor.

2013 yılında, “Değişen ve Gelişen Marka Güral Vit” sloganı ile yola çıkan Güral Vit, yenilikçi tasarımlarla kaliteli ürünler üreterek ve sağlığı ön plana çıkararak müşteri memnuniyetini daha da yükseklere taşıyor ve Güral Vit olarak küresel bir marka olma yolunda adım adım ilerliyor. UNICERA Fuarı’nda  yer alan Güral Vit, 2012 Red Dot tasarım ödüllü tuvaleti WC Health’i , kanalsız klozetlerinden oluşan yeni vitrifiye setlerini, ürün gamına yeni eklediği mozaik, granit dekor, banyo aksesuarları, banyo mobilyaları ve armatürlerinden oluşan seçkin ürünlerini yerli ve yabancı ziyaretçileri ile buluşturuyor. Yeni ürünlerin sergilendiği fuarda Güral Vit standı fuarın en çok ziyaret edilen ve beğenilen standı oldu.

Seramik sağlık gereçleri alanında, üretim kapasitesi, satış cirosu, yurtiçi ve yurtdışındaki pazarlama ağı olarak önde gelen firmalar arasında yer alan Güral Vit, Türkiye’nin her şehrinde toptan ve perakende de potansiyeli en yüksek, alanında uzman, markanın değerlerine sahip çıkan güçlü bir  dağıtım kanalına sahiptir.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar