Connect with us

HABERLER

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM KÜTAHYA’DA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan sonra Başbakan Binali Yıldırım’da yarın Kütahya’ya geliyor.

SORUNLARIMIZI İLETTİK

Yapılacak miting öncesi tüm hemşehrilerini davet eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; “Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’dan sonra Başbakanımız Binali Yıldırım’da Kütahya 5. İl Kadın Kolları Kongresi için Kütahya’ya teşrif edecek. Ben Kongre öncesi yeni Kapalı Spor Salonunda hemşehrilerimize hitap edecek olan Başbakanımız Binali Yıldırım’ın mitingine tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum. Devlet büyüklerimizin şehrimizi ziyaret etmeleri devam eden ve planladığımız projeler açısından çok faydalı oluyor. Kendilerine birinci ağızdan talep ve sorunlarımızı iletme imkanı buluyoruz. Devlet büyüklerimize direk olarak ilettiğimiz konuların çözümü de hızlı oluyor. Bu anlamda bizlerde Şehrimiz ile alakalı talep ve isteklerimizin olduğu dosyalar sunacağız” dedi.

Kütahya 5. İl Kadın Kolları Kongresi 3 Mart 2018 Cumartesi günü saat 16:00’da başlayacak. Kongre Yeni Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecek.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar