Connect with us

HABERLER

KÜTAHYA’NIN SORUNLARI BAŞBAKANA İLETİLECEK BİR DOSYA DA BAŞBAKAN YILDIRIM’A

Bugün AK Parti Kadın Kolları Olağan Kongresi için Kütahya’ya gelecek olan Başbakan ve AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım’a Kütahya ile ilgili dosya verilecek.

TALEPLER İLETİLECEK

Daha önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Kütahya ziyaretinde iletilen dosyanın bir benzeri Başbakan Binali Yıldırım’a da iletilecek. Bugün Kütahya’da olacak olan Başbakan Yıldırım’a verilecek doyanın içeriğinde ise Kütahya’nın öncelikli talepleri yer alacak. Hızlı tren konusunun gündemde olduğu taleplerin içerisinde Kütahya’ya yapılacak yatırımlar ve yerli otomobil geliyor.

“SORUNLARI TAKİP EDİYORUZ”

Kütahya’nın talepleri ve soruları ile yakından ilgilendiklerini ifade eden Milletvekilleri “Kütahya’mızın sorun ve talepleri ile yakından ilgileniyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve bakanlarımıza verilen dosyaların takipçisiyiz. Kütahya için yapılaması gereken yatırımları yakından takip ederek ilimize kazandırıyoruz. Ankara’daki temaslarımızda bugüne kadar Kütahya’mıza birçok yatırımı kazandırdık. Bundan sonrada takipçisi olduğumuz sorunları da en kısa sürede çözeceğiz. Kütahya şuanda iyi bir durumda. Sanayiden tarıma, eğitimden sağlığa milyonlara liralık yatırımlar aldık ve alamaya da devam ediyoruz.Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın bugünkü ziyaretinde de yine Kütahya’nı taleplerini kendisine ileteceğiz” ifadelerini kullandılar.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar